Jump to content

bordawski

Members
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam kupię lub wymienię na coś z wątku sprzedażowego w przystępnej cenie. Co do modeli rozpoczetych, interesują mnie pojazdy i pancerka 1 35 i lotnictwo 1: 48, 1 32. I i II WŚ proszę o propozycję.
 2. Sprzedam poniższe modele wszystko w folii, stan sklepowy: Sprzedaję 25% poniżej ceny sklepowej ale cena do negocjacji możliwa też wymiana, cena wysyłki wg cennika, wysyłam paczkomatem i PP: 1:35 Master Box 35134 Tankmen of WWI era - 30zł https://www.mojehobby.pl/products/Tankmen-of-WWI-era.html Italeri 0317 ZUNDAPP KS750 WITH SIDECAR - 30zł https://www.mojehobby.pl/products/ZUNDAPP-KS750-WITH-SIDECAR-6237627.html MiniArt 35542 Farm Cart - 30zł https://www.mojehobby.pl/products/Farm-Cart.html TAMIYA 35175 - 1:35 British Universal Carrier Mk.II + kalki toro model do polskich we
 3. Chodzi mi bardziej o możliwość użycia innych kompletów i ich przeróbki niestety dostepne figurki LWP mają kiepskie pozy i są horrendalne drogie
 4. Witam jestem w trakcie dioramy o "Wyklętych" mam problem z doborem figurek czy ktoś ma jakiś pomysł jaki komplet mógłby posłużyć, żeby było zgodnie z realiami. Sporo czytałem na temat umundurowania podziemia niepodległościowego, wydaje się że zgodne byłyby figurki, cywili i brytyjczyków, jednak raczej kiepsko z cywilami w bojowych pozach, brytyjczyków w battledresach też jak na lekarstwo, coś można skombinować ale może ktoś was ma jeszcze jakieś pomysły albo informacje.
 5. Liście z czego i jak mocowane?
 6. Witajcie ostatnio kombinuję ze zrobieniem drzewek iglastych i liściastych. Sporo znalazlem na youtube i innych stronkach, ale efekty nie są zadawalające w skali 1:35. Czy macie jakieś fajne patenty? Głównie interesuje mnie sosna? Założyłem temat bo mogło by to być miejsce w którym zebrane byłyby różne pomysły.
 7. Kolega polacał klej boll w sprayu. Chętnie sam posłuchał bym innych rad ale jak widzisz nie ma chętnych.
 8. Narazie jeszcze sobie nie poradziłem. Można zrobić tak jak kolega napisał z wikolem. Tylko że wikol dość szybko zasycha i zanim wszystko posmaruje polowa zaschnie. W innym wątku kolega polecił mi inny klej w sprayu rozważam zakup nowego innego i sprawdzonego. Bo mam do zrobienia kilka dużych drzew.
 9. Powoli prace idą do przodu
 10. cooper69 - Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, tym razem ze zrozumieniem. Potem komentuj.---
 11. Ja bym tak nie przesadzał z krytyką. A porównanie z najlepszymi nie jest najlepszym sposobem na komentarz czyjejś pracy. Modelarstwo to pasja i sposób na wyrażenie siebie, jeśli ktoś chce to robić przez dioramy nawet nie doskonałe to jego sprawa. Najważniejsze w twoich dioramach jest postęp i to ogromny. A po drugie pomysł na coś ciekawego i chęć powiedzenia czegoś innym. Szczerze powiedziawszy wcale nie porywają mnie dioramy które są perfekcyjnie wykonane technicznie ale są o niczym. Sporo rzeczy jest do poprawy to oczywiste. Ja ze swej strony zwrócił bym ci uwagę na podstawkę i jej wykońc
 12. Dym i płomień to wata? Czy z czegoś innego robiłeś? Jak mocowałeś samoloty?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.