Jump to content

bordawski

Members
 • Posts

  123
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam kupię lub wymienię na coś z wątku sprzedażowego w przystępnej cenie. Co do modeli rozpoczetych, interesują mnie pojazdy i pancerka 1 35 i lotnictwo 1: 48, 1 32. I i II WŚ proszę o propozycję.
 2. Sprzedam poniższe modele wszystko w folii, stan sklepowy: Sprzedaję 25% poniżej ceny sklepowej ale cena do negocjacji możliwa też wymiana, cena wysyłki wg cennika, wysyłam paczkomatem i PP: 1:35 Master Box 35134 Tankmen of WWI era - 30zł https://www.mojehobby.pl/products/Tankmen-of-WWI-era.html Italeri 0317 ZUNDAPP KS750 WITH SIDECAR - 30zł https://www.mojehobby.pl/products/ZUNDAPP-KS750-WITH-SIDECAR-6237627.html MiniArt 35542 Farm Cart - 30zł https://www.mojehobby.pl/products/Farm-Cart.html TAMIYA 35175 - 1:35 British Universal Carrier Mk.II + kalki toro model do polskich wersji cz. 1 - 55zł https://exito.sklep.pl/pl/p/TAMIYA-35175-135-British-Universal-Carrier-Mk.II/3732 MiniArt 35098 Field Kitchen KP-42. Winter Scenery - 70zł https://www.mojehobby.pl/products/Field-Kitchen-KP-42.-Winter-Scenery.html Mirage-Hobby 355026 Kubuś Samochód pancerny Powstanie Warszawskie Sierpień 1944 - 25 ZŁ https://www.mojehobby.pl/products/Kubus-Samochod-pancerny-Powstanie-Warszawskie-Sierpien-1944-4886506.html 1:32 Revell 04688 Arado Ar196 A-3 (Seaplane) - brakuje pudełka reszta kompletna i w stanie idelanym, ramki w folii, całość w pudełku zastepszym z innego modelu -105 ZŁ https://www.mojehobby.pl/products/Arado-Ar196-A-3-Seaplane.html 1:48 Italeri 2705 Hawker Hurricane Mk.I - 80 zl https://www.mojehobby.pl/products/Hawker-Hurricane-Mk.I-2040635
 3. Chodzi mi bardziej o możliwość użycia innych kompletów i ich przeróbki niestety dostepne figurki LWP mają kiepskie pozy i są horrendalne drogie
 4. Witam jestem w trakcie dioramy o "Wyklętych" mam problem z doborem figurek czy ktoś ma jakiś pomysł jaki komplet mógłby posłużyć, żeby było zgodnie z realiami. Sporo czytałem na temat umundurowania podziemia niepodległościowego, wydaje się że zgodne byłyby figurki, cywili i brytyjczyków, jednak raczej kiepsko z cywilami w bojowych pozach, brytyjczyków w battledresach też jak na lekarstwo, coś można skombinować ale może ktoś was ma jeszcze jakieś pomysły albo informacje.
 5. Liście z czego i jak mocowane?
 6. Witajcie ostatnio kombinuję ze zrobieniem drzewek iglastych i liściastych. Sporo znalazlem na youtube i innych stronkach, ale efekty nie są zadawalające w skali 1:35. Czy macie jakieś fajne patenty? Głównie interesuje mnie sosna? Założyłem temat bo mogło by to być miejsce w którym zebrane byłyby różne pomysły.
 7. Powoli prace idą do przodu
 8. cooper69 - Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, tym razem ze zrozumieniem. Potem komentuj.---
 9. Ja bym tak nie przesadzał z krytyką. A porównanie z najlepszymi nie jest najlepszym sposobem na komentarz czyjejś pracy. Modelarstwo to pasja i sposób na wyrażenie siebie, jeśli ktoś chce to robić przez dioramy nawet nie doskonałe to jego sprawa. Najważniejsze w twoich dioramach jest postęp i to ogromny. A po drugie pomysł na coś ciekawego i chęć powiedzenia czegoś innym. Szczerze powiedziawszy wcale nie porywają mnie dioramy które są perfekcyjnie wykonane technicznie ale są o niczym. Sporo rzeczy jest do poprawy to oczywiste. Ja ze swej strony zwrócił bym ci uwagę na podstawkę i jej wykończenie to bardzo proste a poprawia odbiór. Po drugie mniej znaczy więcej, czasem lepiej pokazać mniej ale bardziej to dopracować, zostawić coś w domyśle, na zasadzie symbolu. Monumentalizm zamień na perfekcjonizm. Obejrzyj zagraniczne dioramy na pinterescie albo czymś innym. Ale najważniejsze rób to co sprawia ci przyjemność i tego się trzymaj niezależnie od opinii innych.
 10. Dym i płomień to wata? Czy z czegoś innego robiłeś? Jak mocowałeś samoloty?
 11. Apropo rynny. Rurki od balonów i folia aluminiowa taka grubsza i jest git. Trzeba trochę poćwiczyć nad płomieniem ale wychodzi super. Moim zdaniem dużo lepiej niż gotowce. Przede wszystkim masz wymiary jak trzeba, z kolankami itp.
 12. Też podłączam się do pytania o roślinność.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.