Jump to content

mcrec1962

Members
 • Posts

  65
 • Joined

Reputation

7 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wielkopolska
 • Interests
  modelarstwo ,technika wojskowa
 • Facebook
  MirekMcRec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo ładny! Fajnie lekko zmęczone traki, a przede wszystkim bez przesadnych kraterów w fakturze odlewu wieży i kadłuba.
 2. Bomby nie są złe,...no może zbyt błyszczące w tym oświetleniu.
 3. Sam pistolport nienaturalnie gładki....Można go lekko ''pokancerować''...
 4. Sa też grubsze płytki : 1,5mm, 2mm,czy nawet 2,5-3mm .Myślę ,że na jakieś...np dno sponsonów 1,5 mm będzie OK. Ale jak napisano,warto mieć kilka grubości.
 5. Podpatrz tutaj. https://www.track-link.com/forums/site_blogs/23263/flat Albo tutaj wydrukuj sobie i odrysuj na polistyrenie
 6. Tu masz fotkę / w pośpiechu chyba odwrotnie założone/.Chyba było już na forum ,musisz poszukać...ktoś już robił Shermiego i było wałkowane Pozdrawiam
 7. ''Wytłumaczyłbyś mi trochę o co konkretnie chodzi z "Driver hoods" i " catter'a"? '' Poczytaj tutaj : http://the.shadock.free.fr/sherman_minutia/index.html
 8. Jeśli prosto z pudła ,to nie będzie niestety M4 early. Driver hoods są inne/było już wielokrotnie wałkowane/. A catter'a zrób sam z płytek polistyrenu.
 9. Kupię w przystępnej cenie , jak w temacie model TF-104 G Starfighter 1/48 Hasegawy.Fotka dla zobrazowania poszukiwań
 10. Poszukuję ,jak w temacie ,kalkomanii do ''Starfi'ego'' w barwach włoskich w 1/48 . Może być zarówno do 'bojówki' G/S jak też do 'szparki' TF-104G . Kupię lub wymienię na inne dobra modelarskie. Fotki z netu dla przyciągnięcia uwagi i zobrazowania poszukiwanych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.