Jump to content

bartek532

Members
 • Content Count

  183
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  podlasie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, tak jak w temacie, kto lub jaka firma robią kalkomanie na zamówienie? W ogóle czy gdzieś robią takie coś? Na razie pytam orientacyjnie, aby wiedzieć gdzie się zgłosić gdy będzie potrzeba i czy trzeba podać już gotowy projekt kalek, czy robią gdzieś wszystko sami?
 2. Witam. Wczoraj zamówiłem u nich ten model i nie wiem czy to u nich normalne, ale do tej pory nie dostałem od nich na maila potwierdzenia zamówienia, ani żadnego maila na temat formy płatności, zwykle jak zamawiam w innych sklepach to dostaje je od razu, tu jeszcze nie zamawiałem dlatego pytam. Po prostu nie wiem czy mam się spodziewać przesyłki, czy też w ogóle jej nie dostanę.
 3. Sklejam ten model, jak mam trochę czasu to coś dłubię, choć mam aktualnie mały problem na etapie klejenia skrzydeł, tak po za tym nie było żadnych problemów, model ma wiele części i detali, myślę że wyjdzie coś w podobie do twojego. Bardzo dobra robota.
 4. Witam, przedstawiam model MIG-a nb-721 firmy Hobbyboss, model nie jest może idealnie zrobiony, ale myślę, że nie jest źle, bardzo fajnie się skleja, nie było żadnych problemów, mało szpachli, ogólnie firma mówi sama za siebie. Zbiorniki na dniach zostaną doklejone.
 5. Ok zwracam honor Skleiłem kiedyś takiego tylko, że Italeri, nie było z nim większych problemów, wszystko ładnie pasowało. Academy robi dobre modele, ale nie miałem okazji sklejać, także ciężko mi porównać. Ale twój jest ładnie, czysto sklejony. Może kiedyś się pokuszę jeszcze raz takiego skleić.
 6. Bardzo fajnie zrobiony, troszkę się przykurzył chyba, a jak ze sklejalnością tego modelu?
 7. Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaki typ koloru użyć do czarnej Su-22, chodzi mi o to, czy np. użyć błyszczącej czy matowej. Z góry dzięki za odpowiedź.
 8. Mi-8 stanęło w końcu na kołach.
 9. Przy tym masz tylko zbiorniki czarne, choć podwieszali też od innych, czyli góra zielona ,spód niebieski, popatrz sobie na zdjęcia. Uzbrojenie takie samo jak w innych występowały, malowanie rakiet itp. się nie zmienia. Również znajdziesz wiele zdjęć.
 10. Ja przy swoim zrobiłem metalizerem i po zaschnięciu na to srebrną. Ale jeśli nie masz metalizera, to nie kombinuj, tylko zrób całą dyszę srebrną, najwyżej czymś tam przyciemnisz, chyba że wolisz czekać i kupić metalizer. Na zdjęciu, które ci podałem, nie ma zbiorników, ani rakiet są same belki, bez uzbrojenia jest akurat tutaj.
 11. Te srebrne elementy, są u góry skrzydła jak i na dole. To czerwone to nie stożek, tylko pokrywa stożka. Odbiornik ciśnienia można łatwo zrobić np. z igły. Tak, Humbrole są farbami olejnymi. Tu masz fotkę odnośnie srebrnego pod kadłubem
 12. Z oszkleniem nie będzie żadnego problemu, przerabiałem ten temat, co do farby, oliwkowa jest dość rzadka,bardzo dobrze się maluje, jedynie ta czarna, jest troszkę gęstsza, ale jest dobrze. Model był malowany dwukrotnie ;) Być może to wina zdjęć, na żywo nie ma żadnych zacieków ani "bobli".
 13. Pracę przy Mi-8 zmierzają powoli ku końcu, położona farba H116, teraz będę chciał się zabrać za podwozie.
 14. Co cię dokładnie interesuje? Środek kół zielony, żaden czarny, tak samo wlot powietrza żółto zielony ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.