Jump to content

adda11

Members
  • Content Count

    65
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. LISTA NAGRODZONYCH VI WYSTAWY MODELARSKIEJ MIŃSK MAZOWIECKI 22-23.02.2020r. JUNIOR PLASTIK l.p Nazwa modelu Imię i nazwisko 1. samoloty tłokowe skala 1:72 i mniejsze Michał Nowok P2L 23 B KARAŚ Damian Felisiak PZL.P.11 Jarosław Zawistowski Hurricane Mk I 2. samoloty tłokowe skala1:48 i większe JAN ŁABĘCKI NAKAJIMA KI-84 HAYATE Wiktor Dulnikowski Lublin Karol Błażowski HELLCAT MK.2 3. samoloty odrzutowe skala 1/72 i mniejsze PIOTR KIERECKI F16 M1U 'SOLO DISPLAY' MARCIN KROPACZEWSKI F-104G STARFIGHTER Gleb Panfilov Su-27KUB 4. samoloty odrzutowe skala 1/48 i większe KAcper Aponowicz Messerschmitt 262 a1 ''schwalbe'' 5.śmigłowce Gleb Panfilov Ka-50 Krzysztof Jonczak UH-1D Szymon Wolak Kamov Ka50 6. pojazdy wojskowe gąsienicowe oraz kołowe skala 1:72 i mniejsze Tymoteusz Leszczyński MAZ-537 Arkadiusz Sobczak king tiger Jakub Ołdak 40/43 ZRINYI 7.pojazdy gąsienicowe oraz kołowe skala 1:35 i większe Tymoteusz Leszczyński BRDM-2 JAN ŁABĘCKI T-62A "MEDINA" Arkadiusz Sobczak 666 white 8.pojazdy wojskowe gąsienicowe oraz kołowe 1:48 Tymoteusz Lesczyński KW-2 9.Artyleria bez napędu, wszystkie skale Kacper Skuba skoda 100mm vz 14 Howitzer Arkadiusz Sobczak Armata 122mm Arkadiusz Fiszer PAK 343 10.dioramy wszystkie skale Jakub Ołdak JUŻ PO SŁUŻBIE Arkadiusz Sobczak Churchill w akcji 11. pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie MICHAŁ OSIŃSKI SCANIA R620 TRAILER 50TH ANNIVERSARY ITALERI Arkadiusz Fiszer Honda CB 750 12.figurki Gleb Panfilov King's blood Tymoteusz Leszczyński STALKER 13.Popiersia Olivia Jakubiec Druid 14.Statki i okręty IGOR WIŚNIEWSKI NUCLEAR CARRIER USS ENTERPRISE 15.Figurki SF Jakub Ołdak VEX MACHINATOR ARCH-LORD DISCORDANT Olivia Jakubiec Wampiressa 16.Pojazdy SF Jarosław Zawistowski ARC-170 Starfighter Jakub Ołdak NABOO STAR FIGHTER 17.wszystko inne Jarosław Zawistowski Egg Plane F-86 Sabre JUNIOR KARTON 18. samoloty tłokowe wszystkie skale Damian Wolański Hawker Hurricane Mk.II "Lusia" 19.Samoloty odrzutowe wszystkie skale Damian Wolański Fieseler Fi 103 20.śmigłowce wszystkie skale 1 Alicja Hryniewiecka Śmigłowiec pogotowania ratunkowego 21.pojazdy wojskowe gąsienicowe wszystkie skale Joanna Wantowska T-34 Damian Wolański Type 98 Ke-Ni Szymon Nienałtowski KW-2 22.pojazdy wojskowe kołowe wszystkie skale Franciszek Ogarek Samochód TARPAN HONKER Mateusz Święcicki Humvee 23.dioramy, budowle wszystkie skale Joanna Wantowska Ratusz w Opalenicy Mateusz Tomczuk Kościół Mariacki Vakaris Rudys Latarnis morska w Nidzie 24. pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie skale Paulius Trakšelis MAN TGS 28.320 Michał Błażewicz VOLVO 240 (244) 1986-93 Liutauras Grigonis BMW M1 (E26) "Procar" 25.figurki 26.modele statków i okrętów Dorian Pomorski Whitered and Mangle Hanna Kuna Sowa 27.modele kolejowe Marta Stupina Pociag "Px8" towarowy Artur Żarski Parowóz TKT4877 28.INNE Bartłomiej Tomczuk Meteor 2 Joanna Wantowska Meteor 2 nr 10 Maciej Chmielewski Statek Kosmiczny Arsen-7 SENIOR PLASTIK 29. samoloty tłokowe skala 1:72 i mniejsze Nikolajs Negeriss Santa Cruz Bartłomiej Stawski Jak-1b Adam Miller FW-190 D-9 30.samoloty tłokowe skala1:48 i większe Artur Bajor Douglas TBD-1 Devastator DARIUSZ SOMMERFELD POLIKARPOW R-5 Nikolajs Negeriss A5M4 Matsuo Hagiri 31. samoloty odrzutowe skala 1:72 i mniejsze Nikolajs Negeriss F-86D Sabre Dog Robert Pietrgała F-105D-6-RE Thunderschief Marcin Kołpa F/A-18D Hornet "Wild Weasel" 32. samoloty odrzutowe skala1:48 i większe PAWEŁ SIEMASZKO AV-8B HARRIER II PLUS Konrad Góra F-15C MSIP II Andrzej Ligocki SU-27 UBM1 32a. Samoloty skala 1:32 Marin Chruścielewski Gotha UWD Rafał Dąbrowski KI-84 Andrzej Ligocki PZL P.11c 32b. Samoloty cywilne Tomasz Burakowski Boeing 737-400 80 lat PLL LOT PAWEŁ NIEBOREK A340-300 AUSTRIAN AIRLINES Robert Zubrzycki Antonow An-12B 33. Śmigłowce skala 1:72 i mniejsze Grzegorz Kogut MI-8 MTV-1 ''Błękitek'' Robert Pietrgała Mi14Pł Michalecki Mateusz MI17 34.Śmigłowce skala 1:48 i większe Marcin Komosa MI2 PAWEŁ SIEMASZKO BELL UH-1H HUEY Rafał Dąbrowski AH-64D APACHE 35. pojazdy wojskowe gąsienicowe skala 1:72 i mniejsze Rafał Kubić Pz.Kpfw III Ausf.D Adam Miller IS-2 GRZEGORZ SZKLARCZYK CHI-HE Rafał Barański T-40 36. pojazdy wojskowe gąsienicowe skala 1:35 i większe Grzegorz Szklarczyk King Tiger Anneliese Rafał Kubić BMR-1 Michał Wójtowicz T-34/D-30 Piotr Prezpióra TIRAN 4 Mateusz Dziwisz Kleiner Panzerbefehlswagen 37.pojazdy wojskowe gąsienicowe i kołowe skala 1:48 Michał Jakś Humber Mk.IV Piotr Andrejuk Tiger I Ausf.H2 Adam Miller SU-152 38. pojazdy wojskowe kołowe skala 1:72 i mniejsze JAKUB ŁAGÓDKA POLSKI FIAT 508/III AMBULANS Bartłomiej Stawski WR-40 Langusta PIOTR MOSTOWIAK DANA 39. pojazdy wojskowe kołowe skala 1:35 i większe Andrzej Godlewski TRANSPORTER RENALTFU + czołg FT17 Bernard Tomasik Chevrolet SAS Paweł Koseda GAZ-69(M) 40. Artyleria bez napędu , wszystkie skale JAKUB ŁAGÓDKA 37MM FLAK 43 Oleg Czesnokow Flak 36 41. dioramy wszystkie skale Michał tafil Under attack Andrzej Godlewski W drodze na front 1920 Tomasz Czajkowski COSTAL TANKER 42. pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie skale Oleg Czesnokow ZiŁ 131 IRENEUSZ MIKUCKI OPEL ASTRA V8 Coupe Paweł Koseda ZIŁ-131 WARSZTAT 43. figurki Wojciech Botwiński Templariusz 2 LEONIDS KOMAROVS Tu mea sola sosium Grzegorz Szklarczyk Wartownik z Westerplatte 44.popiersia Stanisław Jabłoński Angol LEONIDS KOMAROVS Old Crow Oleg Czesnokow Anti robot squad segment 45.OP- statki i okręty skala 1:350 i większe LESZEK BIEŁOKOZOWICZ SANTA MARIA Filip Andrejuk Yukikaze 46.statki i okręty skala 1:349 i mniejsze Filip Andrejuk Bismarck Dariusz CZYŻEWSKI Mikasa Dawid Lorek SCHANHORST 47. figurki SF, Fantasy LEONIDS KOMAROVS THE ORK Rafał Kubić RGM-79C Tomasz Tran Thanh Harley Quinn 48.pojazdy SF, Fantasy Wojciech Mateja Haunebu 49. wszystko inne IRENEUSZ MIKUCKI Radar z MIG-23 MF PAWEŁ SIEMASZKO cORCsair 1 BLITZA-BOMMER ALBERT BAKUŁA SENIOR KARTON 50. samoloty tłokowe wszystkie skale jednosilnikowe Mariusz Borek HAWKER HURRICANE Przemysław Żurawski SHORT TUCANO TADEUSZ GAWRON SPITFIRE DCM XXX Dariusz Fabian WESTLAND LYSANDER MK III A 51. samoloty odrzutowe wszystkie skale Mariusz Borek MIG 29 Tomasz Bąk SBLIM 2 Robert Kołodziejski F-16 C Block 52+ Jakub Bratkowski F-84E Thunderjet 52. śmigłowce Krzysztof Zarębski Mi-24D HIND Tomasz Bąk H13C SIOUX 53. pojazdy wojskowe gąsienicowe wszystkie skale Michał Rafalski Liberty MK VIII PAWEŁ RODZOCH Sherman III (M4A2) Aleksandr Nikitin T 70M Krzysztof Gliwa TKS 54. pojazdy wojskowe kołowe wszystkie skale Bernard Tomasik SS-1C SCUD B CEZARY BŁAŻEJCZYK 9A52-2 SMERCH Michał Rafalski Sumida type 2593 55. dioramy wszystkie skale Dariusz Fabian BARBAKAN Evaldas Venckauskas Dresden Frauenkirche Monika Kużdżał KATEDRA FROMBORK Piotr Kozłowski Dworzec kolejowy Carski Bielsk Podlaski 56.pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie skale Tomasz Bąk STAR 660 57. figurki Piotr Kozłowski Galion, Zemsta Królowej Anny Evaldas Venckauskas Centurion Proximus 58.statki i okrety MIROSŁAW STAWIAK HMS LONDON TOMASZ GUZ NORTH CAROLINA Dariusz Fabian USS WEST VIRGINIA Robert Kruczkowski Krążownik pancerny Rossija 58a.modele statków i okrętów żaglowce Vidmantas Tirva Dar Mlodziezy Tomasz Weremko SAO GABRIEL Tomasz Król ORP Iskra 59.modele kolejowe Marcin Dąbrowski TKh Ferrum Krzysztof Gliwa Zestaw drezyn pociągu pzncernego Marcin Jakubiec Cysterna 201Ra 60.wszystko inne Tomasz Bąk T-47 Mariusz Kużdżał R-7 SPUTNIK Krzysztof Gliwa Bofors wz.36 p.panc Od modelarzy RC Mińsk maz. za najładniejszy model samolotu w barwach polskich Rafał Dąbrowski SU-22M4 od QWKAK za najlepszy model kartonowy Tomasz Bąk Lim 2 za najfajniejszy model juniora od Modelandia Czarna Białostocka Joanna Wantowska Ratusz w Opalenicy Od klubu Modelarskiego COMBAT Puchar Combatanta Andrzej Godlewski TRANSPORTER RENALTFU + czołg FT17 GRAND PRIX Bielska Strefa Modelarska PAWEŁ NIEBOREK A340-300 AUSTRIAN AIRLINES "Mamy pociąg do tego modelu"od Kartonowa Kolej za najfajniejszy kartonowy model kolejowy imprezy Piotr Kozłowski Dworzec kolejowy Carski Bielsk Podlaski od IPMS Warszawa Tymoteusz Leszczyński Chwat Od IPMS Polska Mikołaj Pitera Cromwell od firmy Kosbud za najładniejszy model kartonowy Piotr Kozłowski Dworzec kolejowy Carski Bielsk Podlaski od Modelarzy Kieleckich Rafał Dąbrowski KI-84 od Orange Polska S.A. Salon Mińsk Mazowiecki ul.Warszawska 111 za najładniejsze popiersie Stanisław Jabłoński Angol Od klubu modelarskiego " Sęp" Mińsk Mazowiecki 1 Michał Wojtczak s 2 Rafał Barański l 3 Robert Kruczkowski l 4 Marin Chruścielewski s 5 Tomasz Bień l 6 Andrzej Ligocki l 7 Bernard Tomasik s 8 Marcin Dąbrowski l 9 Vidmantas Tirva l 80 rocznica Bitwy o Anglię Tomasz PEST Bf 109 E-4, 8./JG 53, Francja, wrzesień 1940 r. 100 rocznica Bitwy Warszawskiej ( wojna polsko-bolszewicka) Przemysław Litewka Ansaldo A.1 Balilla Puchar z-cy Prezesa Zarządu za najładniejszy model kartonowy MIROSŁAW STAWIAK HMS LONDON Puchar z-cy Prezesa Zarządu za najładniejszy model plastikowy Michał Tafil Lawcia 3RO Puchar Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki Marcina Jakubowskiego GRAND PRIX PUBLICZNOŚCI Antoni Dobrzyński Ostrzał ukradzionego przez Niemców czołgu Puchar Prezesa Zarządu GRAND PRIX TOMASZ GUZ NORTH CAROLINA
  2. W piątek jeżeli komuś bardzo zależy modele można zdawać w godz. 12.00-14.00 , później szkoła zostaje zamknięta (ferie zimowe).
  3. FIRMA Orange Polska S.A. Salon Mińsk Mazowiecki ul.Warszawska 111 ufundowała nagrodę za najładniejsze popiersie wystawy.
  4. Rejestracja ruszyła !!!!!!!!!!!!!!!! Do pobrania karty rejestracyjne https://bit.ly/2UdeZdz Karty należy wypełnić i przesłać na adres: sep-przelom@o2.pl W rubryce "Kategoria Specjalna" prosimy zaznaczyć "x" przy wybranej pozycji, ponieważ modele mogą startować również w innych kategoriach. WAŻNE !!!!!!!!!!!!!!!!! Rejestracja do dnia dnia 20 lutego do godz. 24.00.️ Po tym terminie będzie możliwość rejestracji modeli na miejscu w dniu wystawy tj. 22. lutego do godz. 14.00.
  5. Koniec zapisów na wycieczkę do 23 BLT .Wszystkie miejsca zostały zarezerwowane.
  6. W imieniu 23 BLT zwracamy się z gorącą prośbą o ewentualne nieodpłatne przekazanie modeli samolotów związanych z tradycją jednostki które zostaną wyeksponowane w nowo wyremontowanej Sali Tradycji 23 BLT: 7 eskadry myśliwskiej im. Tadeusza Kościuszki (1918-1921), 19 eskadry myśliwskiej (1919-1921), 111 eskadry myśliwskiej 1 pułku lotniczego (1921-1929), 113 eskadry myśliwskiej 1 pułku lotniczego (1933-1939), 145 dywizjonu myśliwskiego warszawskiego (1940), 303 dywizjonu myśliwskiego im. Tadeusza Kościuszki (1940-1947), 316 dywizjonu myśliwskiego warszawskiego (1941-1947), 1 samodzielnej eskadry lotnictwa myśliwskiego (lipiec-sierpień 1943), 1 pułku lotnictwa myśliwskiego "Warszawa" (1943-1946), 1 Polskiej Dywizji Lotniczej (sierpień 1944 - październik 1944), 4 Mieszanej Dywizji Lotniczej (1944-1945), 1 Pomorskiej Mieszanej Dywizji Lotniczej (1945-1946), 1 pułku lotnictwa myśliwskiego (1946-1950), 1 pułku lotnictwa myśliwskiego OPL (1950-1953), 5 Dywizji Lotnictwa Myśliwskiego OPL (1950-1957), 56 batalionu obsługi lotnisk (1951-1957), 1 pułku lotnictwa myśliwskiego OPL "Warszawa" (1953-1962), 56 batalionu lotniczo-technicznego (1957-1965), 1 pułku lotnictwa myśliwskiego OPK "Warszawa" (1962-1989), 22 dywizjonu dowodzenia lotami (1965-1978), 56 batalionu zaopatrzenia (1965-2000), 1 baterii artylerii przeciwlotniczej (1967-2000), 14 baterii artylerii przeciwlotniczej (1968-2000), 22 batalionu łączności i ubezpieczenia lotów (1978-2000), 1 pułku lotnictwa myśliwskiego "Warszawa" (1990-1993), 1 pułku lotnictwa myśliwskiego "Warszawa" im. gen. bryg. pil. Stefana Pawlikowskiego (1993-2000), 1 eskadry lotnictwa taktycznego (2001-2002), 23 Bazy Lotniczej (2001-2010), 1 eskadry lotnictwa taktycznego "Warszawa" im. gen. bryg. pil. Stefana Pawlikowskiego (2002-2010);
  7. Kategorie zostaną takie jakie są , natomiast "W zależności od liczby modeli organizatorzy dopuszczają możliwość łączenia lub rozdzielania klas startowych i kategorii wiekowych."zrobiliśmy już to parokrotnie w poprzednich edycjach . Tak więc zapraszamy wszystkich modelarz także Tych sklejających samoloty cywilne.
  8. m.in. brak możliwości zalogowania do systemu lub po zalogowaniu brak dostępu do półki z modelami . W dniu rejestracji w czasie wystawy organizatorzy dopisywali uczestników jako swoje dzieci ( system był usprawniany przez jego właściciela i być może to było przyczyną wynikłych niedogodności dla rejestrujących).Natomiast dla organizatorów system był wielkim udogodnieniem i pracując na nim oszczędziliśmy dużo czasu i uniknęliśmy wielu pomyłek ( literówki itp.)
  9. W związku ze zgłaszanymi w roku ubiegłym zastrzeżeń co do rejestracji przez scale-modeling wracamy do formy tradycyjnej.
  10. 1.prawdopodobnie tak ( odpowiem po rozmowach z koordynatorem ze strony szkoły), 2. formularze kart zostaną udostępnione do końca stycznia.
  11. Poprawiono Powinno być : 45.modele statków i okrętów skala 1:350 i większe ( czyli 1: 350 , 1:200.....) 46.modele statków i okrętów skala 1:351 i mniejsze ( czyli np 1:400, 1:700 ...)
  12. Wycieczka do 23 BLT - ilość miejsc ograniczona ( 50 osób -niestety tylko obywatele Polski). Zapisy : a.dabrowski@smprzelom.pl
  13. REGULAMIN VI WYSTAWY MODELARSKIEJ ORGANIZOWANEJ PRZEZ SPÓŁDZIELNIĘ MIESZKANIOWĄ „PRZEŁOM” W MIŃSKU MAZOWIECKIM ORGANIZATOR: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA „PRZEŁOM” W MIŃSKU MAZOWIECKOM ul. KOŚCIUSZKI 20 pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki Marcina Jakubowskiego . CEL WYSTAWY : Celem wystawy jest popularyzacja modelarstwa, zainteresowań technicznych i historycznych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, promowanie aktywnej formy spędzania wolnego czasu . TERMIN I MIEJSCE WYSTAWY: 22-23 LUTY 2020 R. ZESPÓŁ SZKÓŁ MIEJSKICH NR 1 MIŃSK MAZOWIECKI UL.KOPERNIKA 9 PROGRAM WYSTAWY: 22.02.2020 (SOBOTA) GODZ.10.00-14.00 przyjmowanie modeli GODZ.12.00 wycieczka do 23 BLT GODZ.10.00-18.00 wystawa, głosowanie, giełda. 23.02.2020(NIEDZIELA) GODZ.10.00-14.00 wystawa, giełda GODZ.10.00-13.00 głosowanie. GODZ.14.00 zakończenie wystawy ,rozdanie nagród. Po zakończeniu wystawy ok.godz.15.00- rozpoczęcie wydawania modeli. RODZAJ WYSTAWY: Wystawa ma charakter otwarty, mogą w niej uczestniczyć modelarze indywidualni i zrzeszeni w klubach i modelarniach; liczba i wiek uczestników jest nieograniczona. Wystawa połączona będzie z konkursem modelarskim. GRUPY WIEKOWE: J - junior, do 18 lat S - senior, powyżej 18 lat OCENA MODELI: Publiczność odwiedzająca wystawę wybierze poprzez głosowanie najładniejszy model którego wykonawca otrzyma Puchar Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki -Grand Prix Publiczności. Zgłoszone do konkursu modele ocenia komisja konkursowa powołana przez organizatorów wg zasady podoba się – nie podoba się. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo własnej interpretacji regulaminu, decyzje komisji sędziowskiej są ostateczne i nie podlegają oprotestowaniu. NAGRODY: Dla najlepszych modelarzy w grupach juniorów i seniorów biorących udział w konkursie zostaną przyznane dyplomy i medale . Dla uczestników wystawy przewidziane są: Nagroda główna: - Puchar Prezesa Zarządu -Grand Prix oraz - Puchar Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki za najładniejszy model wystawy Grand Prix Publiczności - Puchar z-cy Prezesa Zarządu ds.ekonomicznych za najładniejszy model kartonowy - Puchar z-cy Prezesa Zarządu ds.GZM za najładniejszy model plastikowy KLASY MODELI: PLASTIK JUNIOR : 01. samoloty tłokowe skala 1:72 i mniejsze 02. samoloty tłokowe skala1:48 i większe 03. samoloty odrzutowe skala 1:72 i mniejsze 04. samoloty odrzutowe skala1:48 i większe 05. śmigłowce 06. pojazdy wojskowe gąsienicowe oraz kołowe skala 1:72 i mniejsze 07. pojazdy wojskowe gąsienicowe oraz kołowe skala 1:35 i większe 08. pojazdy wojskowe gąsienicowe oraz kołowe skala 1:48 09.Artyleria bez napędu, skala dowolna 10. dioramy wszystkie skale 11.pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie skale 12.figurki 13.popiersia 14. modele statków i okrętów 15. figurki SF, Fantasy 16. pojazdy SF, Fantasy 17. wszystko inne KARTON JUNIOR: 18. samoloty tłokowe wszystkie skale 19. samoloty odrzutowe wszystkie skale 20. śmigłowce wszystkie skale 21. pojazdy wojskowe gąsienicowe wszystkie skale 22. pojazdy wojskowe kołowe wszystkie skale 23. dioramy, budowle wszystkie skale 24. pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie skale 25.figurki wszystkie skale 26.modele statków i okrętów wszystkie skale 27.modele kolejowe wszystkie skale 28. wszystko inne PLASTIK SENIOR : 29.samoloty tłokowe skala 1:72 i mniejsze 30. samoloty tłokowe skala1:48 i większe 31.samoloty odrzutowe skala 1:72 i mniejsze 32. samoloty odrzutowe skala1:48 i większe 33. śmigłowce skala 1:72 i mniejsze 34. śmigłowce skala1:48 i większe 35.pojazdy wojskowe gąsienicowe skala 1:72 i mniejsze 36. pojazdy wojskowe gąsienicowe skala 1:35 i większe 37. pojazdy wojskowe gąsienicowe oraz kołowe skala 1:48 38. pojazdy wojskowe kołowe skala 1:72 i mniejsze 39. pojazdy wojskowe kołowe skala 1:35 i większe 40.. Artyleria bez napędu, skala dowolna 41.dioramy wszystkie skale 42.pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie skale 43.figurki 44.popiersia 45.modele statków i okrętów skala 1:350 i większe 46.modele statków i okrętów skala 1:351 i mniejsze 47.figurki SF, Fantasy 48. pojazdy SF, Fantasy 49.IP – wszystko inne KARTON SENIOR: 50.samoloty tłokowe wszystkie skale 51. samoloty odrzutowe wszystkie skale 52. śmigłowce wszystkie skale 53. pojazdy wojskowe gąsienicowe wszystkie skale 54.pojazdy wojskowe kołowe wszystkie skale 55. dioramy, budowle wszystkie skale 56. pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie skale 57. figurki wszystkie skale 58.modele statków i okrętów wszystkie skale 59.modele kolejowe wszystkie skale 60.wszystko inne KATEGORIE SPECJALNE: 80 rocznica Bitwy o Anglię 100 rocznica Bitwy Warszawskiej ( wojna polsko-bolszewicka) W zależności od liczby modeli organizatorzy dopuszczają możliwość łączenia lub rozdzielania klas startowych i kategorii wiekowych. W przypadku wątpliwości proszę pytać SPRAWY ORGANIZACYJNE: Organizatorzy nie ubezpieczają zawodników i modeli Uczestnicy przyjeżdżają na koszt własny, organizatorzy nie zapewniają rezerwacji noclegów. ZAPRASZAMY SERDECZNIE
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.