Jump to content

gradol1

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Poznań/Posen
 • Interests
  Modelarstwo, technika wosjkowa, gaming, sporty wytrzymałościowo - siłowe.
 1. gradol1

  MiG-3 1:48

  Oho! Ktoś jeszcze szukał tego, co ja. I fotki i strona jest super! Dziękuję Piotrze_P
 2. gradol1

  MiG-3 1:48

  Dzięki za linki, ale wolała bym fotki kabiny w możliwie różnych ujęciach,prawdziwego samolotu.Zgodzisz się chyba ze mną że materiałów nigdy nie jest za dużo. Podobnie z malowaniem-"wersji" zimowego malowania było trochę,jak to widać na zdjęciach a ja szukam czegoś ciekawego(MiG "Za Stalina" jest ok, ale może znajdzie się coś jeszcze).
 3. gradol1

  MiG-3 1:48

  Po czym wnosisz, że nic nie robię?! Taki z Ciebie pracuś? Potrzebuję możliwie dużo zdjęć i rysunków wnętrza kabiny i podwozia,może jeszcze jakieś ciekawe malowanie zimowe, najchętniej konkretnego pilota. Technikę wykonania malowania zimowego znam(przynajmniej teoretycznie).
 4. gradol1

  MiG-3 1:48

  Zaglądacie i zaglądacie a pomóc słabej kobiecie nikt nie chce! Wstyd Panowie!
 5. gradol1

  MiG-3 1:48

  Dzięki bardzo Krystek! Strona jest ok i bardzo mi pomoże.
 6. gradol1

  MiG-3 1:48

  Na początek coś o modelu,czy jest dobrej jakości, czy też może sprawić mi dużą trudność jego sklejenie? Poza tym chciałabym zrobić go w zimowym malowaniu i prosiłabym o jakieś podpowiedzi w tej kwestii.
 7. gradol1

  MiG-3 1:48

  Witam wszystkich! Jestem zupełnie zielona w te klocki a dostałam MiGa-3 TRUMPETER 1:48. Może mi ktoś coś powiedzieć na temat tego modelu? Z góry dziękuję i pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.