Jump to content

GIUSEPPE

Members
 • Posts

  272
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wodzisław Śląski

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Łajba zrobiona jakiś czas temu, ale dopiero teraz doczekała się fotek. Stary model Dragona w 1/350. [/img]
 2. Jeszcze raz wkleiłem zdjęcia.
 3. Wkleiłem zdjęcia na nowo. [/img]
 4. GIUSEPPE

  AT-ST

  Wklejam zdjęcia jeszcze raz. [/img]
 5. GIUSEPPE

  B-2 1/144

  Dziękuje za opinie. Odkąd "fotowiadro" zwariowało szukam czegoś nowego do wstawiania zdjęć, zanim to opanuje to upłynie sporo czasu. [/img]
 6. SKODA 100mm , skala 1/35 firma IBG, ludek z CMK.
 7. HUMVEE w skali 1/35, jest to stara Academy, dodałem kilka bambetli i granatnik. https://images82.fotosik.pl/879/3938f219bc9b34f8.jpg' alt='3938f219bc9b34f8.jpg'> [/img]
 8. GIUSEPPE

  B-2 1/144

  B-2 , firma REVELL , skala 1/144. [img] [/img]
 9. GIUSEPPE

  AT-ST

  Stary model firmy AMT, pomalowany po mojemu.
 10. Ostatni ulepek z zeszłego roku. F-14A TOMCAT, firma ACADEMY, kalki FCM Decals, skala 1:48.
 11. Kolejny mój zeszłoroczny ulepek. C-130 z Italeri w Polskim malowaniu, kalki ModelMaker, skala 1:72, wypukłe linie podziału, jedynie przerobiłem końcówkę kadłuba i starałem się zrobić antenki jak na naszym. Tak wiem pomalowany w kafelki, za brudny i w ogóle powinien wyglądać inaczej ;)
 12. Spiton wiem o jaką fale chodzi, ale bywają i takie. Skałę zrobiłem bardzo podobnie do podanego opisu powyżej. Z pianki montażowej zrobiłem wielką bryłę, potem przyciąłem do planowanego kształtu, na to gips i gotowe (no i oczywiście malowanie).
 13. Kwestia uzbrojenia została rozpisana na wszystkie możliwe sposoby. Kalki dla kota to zestaw firmy "Fightertown Decals", dla F-5 to jakieś stare gwiazdy i kawałek kokardy od brytyjczyka. Chełm pewnie jest czarny, ale odkąd pamiętam HGU Maverica kojarzy mi się z kolorem granatowym, tak mi się coś ubzdurało wieki temu. Czemu F-5 taki błyszczący? Takie były to też takiego zrobiłem (chociaż nie w moim guście). Co do smug na gondolach, niektóre F-14 się tak brudzą, a że mi się to podoba to swoje też tak brudzę.
 14. Scenka z filmu "TOP GUN" , składająca się z F-14A TOMCAT firmy ITALERI i F-5F firmy AFV CLUB (udającego MIGa-28) w skali 1:48
 15. Oj tam za dużo, po prostu zabrakło mi akwenu. A tak na poważnie, to wątpię że kiedyś zrobię coś podobnego, dlatego upchnąłem co się dało i jeszcze trochę więcej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.