Jump to content

Piterpanzer

Members
 • Content Count

  171
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hello! Jest akcja, jest i reakcja! Jestem po rozmowie z Panią Dyrektor i zaczynamy szykować spotkanie. W tym roku kalendarz jest dla nas łaskawy i mamy do dyspozycji wydłużony weekend. Stąd moja propozycja, może warsztaty lub wspólne sklejanie od piątku 8.11, a następnie wystawa 9-10.11. Czy 11.11 także wystawa, czy świętujemy? Czekam na szybki odzew, by plan umieścić na plakacie. Zapraszam Piterpanzer
 2. Piterpanzer

  JS-3

  Warszawski IS 3 nosił numer 112, poznański, którego numer jest odtworzony na pojeździe 111.
 3. Szanowni Modelarze i Zwiedzający! Po raz kolejny zapraszam na XIX już Spotkanie, które odbędzie się w dniach 9-11.11.2018 już tradycyjnie w Gimnazjum w Gdańsku Osowie przy ulicy Wodnika. Zgodnie z naszą tradycją w piątek spotkanie organizacyjne od 17.30, a następnie wyjście do okolicznego Pubu na co kto lubi. Wystawa modeli i pogaduszki w sobotę od godziny 9.30 do 17.00 i w niedziele od godziny 9.30 do 15.30. Zapraszam!
 4. IS z Poznania nie jest wozem 424, ale jak najbardziej jest produkcji wojennej. Zdjęć oryginału jest tyle ile stop-klatek z filmu na ktorym przekracza kanał Hohenzollernów + lewy bok na promie
 5. Nie. Ta surowa zieleń na wieży to farba którą nakładałem gdy malowałem oznaczenia 4pczc. Pod tym ciemnym, częściowo jest orzeł lwp.
 6. No i w końcu masz zdjęcie z oryginalną, fabryczną, rosyjską farbą.
 7. Podałem wędkę, ryb nie dostarczam. Zdjęcia są w sieci po umyciu pojazdu i odsłonięciu oryginalnych kolorów.
 8. Nijak ma się ta zieleń do koloru z poznańskich, wojennej produkcji IS-2 i T34-85.
 9. Nie. Zdjęcia z remontu, a przed wymalowaniem numeru taktycznego to jeszcze powłoka konserwowana przez ropowanie. Szukaj na fb w profilu MBP.
 10. Rok temu pod ciśnieniem odmyto poznańskiego IS2 z MBP. Pokazał on pierwszą, fabryczną i oryginalną farbę, która przez lata była chroniona kolejnymi warstwami. Oczywiście pewien etap płowienia ma w sobie, ale może warto popatrzeć?
 11. 18zł i masz fotosika bez problemow, że zniknął.
 12. Zamieszczam tegoroczny plakat, za którego wykonanie jak zwykle bardzo dziękuję niezastąpionemu Dariuszowi Furtakowi. Proszę o udostępnianie dalej i ponownie zapraszam na Spotkanie.
 13. Witajcie! Już po raz osiemnasty pragnę zaprosić wszystkich do Gdańska Osowy na Osowskie Spotkanie Modelarzy. Zaczynamy w piątek wieczorem spotkaniem integracyjnym i wyprawą po klubach Trójmiasta. W sobotę spotykamy się od 9.30 do 17, następnie ponownie powtórka z integracji. W niedzielę wystawa od 9.30 do 15.30. Do zobaczenia!
 14. Nie oczekuję niczego, ale... jeśli masz zdjęcie Rudego z wieżą z174 to chętnie zobaczę. Poza tym już wystarczy off top'a.
 15. A z tym to o co chodzi? Strona 4 tego wątku, nawet nie chce ci się sprawdzić co pisałeś?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.