Jump to content

sylweksly

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Koszalin
 1. z tego co wyczytałem to max 25 bar... już o tym myślałem ale mieszkam na I piętrze, więc mały problem by był Za to wpadł mi do głowy jeszcze jeden pomysł. Kolega-sąsiad zajmuje się spawalnictwem i uzywa butli 10kg do co2. Koszt nabicia butli mieści się w granicach 25-30 pln, a ciśnienie jakim nabijają to 50 bar. Zostaje tylko kwestia odpowiedniego doboru zaworu z manometrem i po zawodach Zostanę chyba przy tej wersji, fakt faktem troszkę to będzie ważyło, ale przy takim zapasie raczej nie często będę musiał to targać.
 2. Witam wszystkich, mój pierwszy temat więc proszę o wyrozumiałość. Wracam do modelarstwa po prawie 12 letniej przerwie, i noszę się z zamiarem zakupu kompresorka. Jednak jak popatrzyłem na ceny to doszedłem do wniosku, iż chyba na jakiś czas spasuję. Jednak wpadł mi do głowy jeszcze inny pomysł. Posiadam kompresor duży warsztatowy-olejowy i małą butlę do gazu. Taką turystyczną chyba 3 kilogramową. I tu moje pytanko: orientuje się ktoś do jakiej wartości bezpiecznej można nabić taką butlę ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.