Jump to content

pi_nio

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Bydgoszcz
 1. Cześć! Nie wiem czy już było, ale chciałem rozpocząć wątek o drukarkach 3D, a nie znalazłem niczego takiego na forum (może źle szukałem?). Nie wiem też czy byłoby zainteresowanie tym tematem więc zanim zacznę to zapytam czy mam się w ogóle produkować? Chodzi o to, że jakiś czas temu kupiłem drukarkę 3D i chciałem się podzielić swoimi doświadczeniami w budowie modeli. Może komuś by się to przydało, nie wiem... Może ktoś już się tym bawił i nabył większe doświadczenie ode mnie i będzie mógł też coś od siebie dorzucić. Czekam na odzew, bo nie lubię robić rzeczy nikomu niepotrzebnych. ;) Pozdrawiam! P.S.: Nie wiem czy dobry dział? Jak coś to proszę o przeniesienie do właściwego.
 2. Znalazłem ostatnio takie cuda: http://matadormodels.co.uk/index.htm Kupował ktoś coś u nich? Mają tam trochę fajnych akcesoriów Kokpity 1:144 mnie podnieciły najbardziej: http://matadormodels.co.uk/yairfield6%20144%20cockpits/lists%20cockpits.htm Próbuję się z nimi skontaktować więc jakby ktoś chciałby się podpiąć pod zamówienie i zmniejszyć koszty przesyłki to dajcie znać. Z tego co widzę to zamówienia tylko faxem? ...damy radę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.