Jump to content

Incarnation

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Siedlce
 1. Dzięki za odpowiedzi. Przeglądnąłem już chyba wszystkie dostępne tematy z wykonaniem tego modelu ;p Dzisiaj przyszło oświetlenie Voyagera. Do czerwonych led muszę dokupić jeszcze oporniki i je zlutować. Wszystkie "moduły" są już zlutowane z przewodem. Okienka będą świecić na biało. Nie wiem czemu wszyscy dają niebieskie ledy do okienek, skoro w serialu wyraźnie widać, że są białe. Deflektor i warp- niebieskie a silniki impulsowe- czerwone. 3 diodowy segment z bliska. Pasek jest zatopiony w silikonie, elastyczny i podklejony tak, że można po zdjęciu papieka spokojnie przykleić w środku. Dłuższe 6 diodowe paski do napędu warp Wtyk Zasilacz 12V Klej: Wyciąłem okienka w połówce dolnej części statku i zacząłem w drugiej.
 2. Cześć wszystkim! Nazywam się Piotrek, mam 21 lat i jestem tu nowy. Nowy zarówno na forum jak i w tematyce modelarskiej do której zawsze mnie ciągnęło i w końcu się udało ;). Ponieważ jestem wielkim fanem Star Trek wybór tematyki mojej kolekcji modelarskiej mógł być tylko jeden - statki kosmiczne z uniwersum ST. Postanowiłem zacząć od modelu ze stajni Revell - USS Voyager, który został wydany w 2009 roku. Poniżej album zdjęć z rozpoczęcia prac. Wyciąłem największe elementy z wypraski i zacząłem wycinać okienka(model będzie miał oświetlenie w postaci LED). Zacząłem od mniej widocznej części czyli okolic deflektora uznając to miejsce za dobre na nabycia nieco wprawy. Okienka wycinam najpierw nawiercając górę i dół wiertłem 1mm, od wewnętrznej części ścieram elektrycznym pilnikiem plastik, i poprawiam wszystko skalpelem + pilnikiem z wąską końcówką. Na razie to działa ;). Album USS Voyager - Część I W tym temacie będę na bieżąco zdawał relacje z postępów moich prac. Liczę też na pomoc od was, drodzy wyjadacze. Nie wiem zupełnie np. jak zabrać się do malowania tego modelu ale na to jeszcze przyjdzie pora. Jestem otwarty na sugestie. Live long and prosper!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.