Jump to content

EasyPlayer

Members
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  B'ham
 1. Zdzieraj pędzlem. A farba schodzi, bo słabo trzyma się powierzchni. Dałeś podkład pod farbę? Przy metodzie z lakierem do włosów, koniecznym jest położenie cienkiej warstwy lakieru do włosów, na to również cienkich ( kładzionych kilkoma warstwami) warstw farby. Po 15-20 minutach od położenia farby można ją zrywać. Kiedy położysz zbyt dużą warstwę farby to zacznie odchodzić ona płatami w sposób niekontrolowany i nadto zacznie się marszczyć ( zrobi się taka pajęczynka na niej). Przepraszam że dopiero teraz odpowiedź daję, ale jakoś odpuściłem sobie temat na chwilę. Jeśli dobrze pamiętam to wa
 2. Oczywiście po pierwszej próbie metody z lakierem do włosów okazało się, że jak zwykle zje...poległem. Nawilżam wierzchnią warstwę, biorę wykałaczkę i... farba zdziera się aż do plastiku. Dlaczego tak się dzieje? Co mogę na to poradzić?
 3. Witam. Zabezpieczyć pierwszą warstwę farby lakierem akrylowym, przed nałożeniem lakieru do włosów?
 4. Też próbowałem w ten sposób, ale jeszcze będę testował. Dodam że po chwili kręcenia pokrętłem w lewo (czyli tak jakbym chciał zmniejszyć ciśnienie) powietrze ulatuje spod pokrętła sycząc. To ma tak działać?
 5. Tylko do zdjęć odłączyłem psikadło. Dziękuję za pomoc.
 6. Jest nowy. Zobaczyłem co jest pod pokrętłem i w sumie nie rozumiem dlaczego trzeba tam prawdopodobnie podnosić gałkę. Pewnie ja coś robię źle dlatego żeby się upewnić: To jest element który trzeba pociągnąć i przekręcić, tak? Jego odpowiednie odciągniecie będzie "potwierdzone" jakimś strzyknięciem? ------------------------------------------------------------------------------------- To jest pod spodem, może okaże się pomocne to zdjęcie.
 7. Mam już kompresor AS-186. Działa, jednak nie wiem jak zmienić ciśnienie. Czytałem że trzeba podnieść regulator (tą jakby gałkę) i przekręcić. Problem w tym że po prostu nie da się tego podnieść, a nie chcę nic robić na siłę. Dlatego kieruję pytanie do was, które pewnie wyda wam się idiotyczne: jak zmienić ciśnienie w kompresorze?
 8. Chyba się nadaje, ale jest całkiem spory jeśli to jest 50 l.
 9. O właśnie. Bardzo dziękuję za taką ogólną odpowiedź.
 10. Rzeczywiście. :( To może ten: http://www.skleptechniczny.pl/wezyk-do-aerografu-18m-18-x-18-bd24-p3930.html ?
 11. Nooo i znowu kolejna propozycja sprzętowa i nie wiem co kupować. Widzę że on ma regulację ciśnienia, zgadza się? Mógłbyś mi podać jakiś numer modelu czy coś? W ST nie podali, a chętnie bym sobie o nim poczytał. Szkoda że niedostępny... EDIT: AS176 - no tak...
 12. Witam. Przymierzam się do zakupu kompresora już od 1,5 miesiąca. Okazało się że kompresor który zamierzam kupić http://skleptechniczny.pl/wydajny-kompresor-do-aerografu-z-butla-3l-as-186-p3891.html nie ma w zestawie wężyka do aero. Pytanie głownie do posiadaczy wymienionego wyżej kompresora- czy wężyk z linku poniżej będzie pasował? http://www.skleptechniczny.pl/waz-do-aerografu-18m-p2490.html
 13. Witam. Muszę skleić blaszki. Do błotnika trzeba dokleić listwę o małej szerokości i dużej długości. Niestety klej Pattex (cyjanoakrylany) bardzo słabo trzyma. Czy to dlatego że powinien być cyjanoakrylowy, czy po prostu nie mam co liczyć na lepsze efekty klejem?
 14. Czy dziury obok jarzma spowodowane są trafieniami pocisków?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.