Jump to content

usa_loco

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Dziekuję. Ten screen z gry to bardzo swobodna interpretacja niestety. Samą konstrukcję dopatrzyłem się na filmie, większy problem leży w detalach. Upał i lenistwo nie pomogły w budowie, niemniej troszkę się posunąłem do przodu. Może w tygodniu uda się jeszcze troszkę.
 2. Wprawdzie zdjęcia znalazłem, ale dziękuję za pomoc. Niestety nadal nie trafiłem na fotkę maski lugga od strony kierowcy więc byłem zmuszony troszkę improwizować. Zanim skończę figurę lugga muszę zrobić kilka gadżetów w celu dopasowania do nich jego ciała więc weekend zapowiada się na pracy bez MSa.
 3. Milliput to najgorsza z opcji, kruchy, miękki, nie nadaje się do niczego. Lata temu wyrzuciłem do kosza to co miałem. MS, faktycznie na początku lepi się do wszystkiego. Jak ktoś jest uczulony to warto nakremować ręce i po wymieszaniu umyć mydłem i ciepłą wodą. Ewentualnie rękawiczki do mieszania. Zasada jest taka żeby uformować kształt mniej więcej na początku i odczekać 20-30 minut ( w zależności od temperatury otoczenia), po tym czasie dopiero kształtować bardziej szczegółowo i znowu odczekać kolejne 20 minut do wygładzenia. Te czasy trzeba sobie praktycznie wypróbować, ale generalnie
 4. Dziękuję. MS kupiłem jakiś czas temu na eaby w USA dużą puszkę. Nawet miałem stracha, że nic z niego nie będzie bo zaczęło się w utwardzaczu coś z niego wydzielać, ale na szczęście po wymieszaniu jest wszystko dobrze. Sama rzeźba właściwie gotowa, jeszcze szlifowanie, łatanie, palce i "słoniowa skóra". Cały tydzień praca więc najprawdopodobniej dalszy ciąg za tydzień.
 5. Dziękuję, ale konkurs zapewne już takich pokładów cierpliwości nie ma. Tydzień raczej będzie pracowity więc korzystam z dobrodziejstw weekendu. Jakiś ciąg dalszy być może jutro.
 6. Dziękuję. Cóż, obawiam się, że Teedo na luggu to już jest dla mnie wyzwanie w tym terminie. To nie tylko kwestia ulepienia, ale i pomalowania. Zresztą dla Rey mam zaplanowaną ewentualnie scenkę ze speederem jak kiedyś czas pozwoli.
 7. Dziękuję. Żeby uniknąć podejrzeń, że w kiosku kupiłem bardzo wstępna postać lugga. Ciąg dalszy mam nadzieję nastąpi.
 8. Klasa 7 - Sci-Fi Witam. Prawdę mówiąc długo się zastanawiałem czy w ogóle startować w konkursie. Czas, a dokładniej ujmując jego brak prawdopodobnie nie pozwoli mi dobrnąć do mety w określonym terminie. Po przemyśleniu doszedłem jednak do wniosku, że z powyższego powodu jeśli nie wystartuję to nawet nie zacznę i oto jestem. Inspiracja. Jeszcze nie podjąłem decyzji na ile interpretacja będzie wierna samej scenie, zadecyduje o tym czas i spontaniczność. Skala 75mm na 99%. Oraz inbox. Do mam nadzieję rychłego zobaczenia.
 9. Trzeba czytać, nie tylko obrazki oglądać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.