Jump to content

Pafek

Members
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Suwałki
 • Interests
  Modelarstwo
 1. Pafek

  Puma Pafka 1/76

  Ja ją już 4 razy w kreciku kąpałem przy budowie. Plastik zrobił się już kruchy, a kleju w podwoziu nie ruszyła 1 dniowa kąpiel w krecie. Poza tym te trzy miesiące to czas wszystkiego- zbierania informacji czekania na nowe pędzelki, nauki do szkółki. Sama netto budowa trwała 0,5 miesiąca. To mój ósmy model i wygląda tak jak wygląda. Właśnie go poprawiam, ale go nie wykompię uparty jestem Nauczyłem się przy nim sporo i nie jest to czas zmarnowany. Uwierzcie mi.
 2. Pafek

  Puma Pafka 1/76

  Ech z wami gadać :-P Męczyłem się nad tym modelem 3 miesiące i nie zkretuje go. Jak to mówił DBauer "po moim trupie" Co moje to moje. Niedługo zapodam fotki poprawionego modelu. A szpachle i tak kupię. Sidolux już mam. Wolę nauczyć się najpierw dobrze malować i kleić model, potem kupię lakier-po co ma teraz psuć się u mnie na półce. Niech się psuje w sklepie.
 3. Pafek

  Puma Pafka 1/76

  Kret? Nie odpada. Wolę kupić w przyszłości drugi taki model i zrobićjeszcze raz.
 4. Pafek

  Puma Pafka 1/76

  Już poprawiam te pasy już, już.
 5. Pafek

  Puma Pafka 1/76

  Heh, technikę to ja znam, wiem o co chodzi ale u mnie nie ma sklepu, kieszonkowe świeci pustkami a net odpada, tak samo jak wyjazd gdzieś do cywilizowanego miasta. Zrozumcie lakier pactry czy inny ODPADA !
 6. Pafek

  Puma Pafka 1/76

  No ta, i będzie świecił jak latarka?
 7. Pafek

  Puma Pafka 1/76

  -Narzędzia poprawię, maluje je pędzlem 0 -Spróbuję rozrzedzić farbę -Zamiast szpachli używałem kleju więc może i tak bardzo nie widać -To dobrze że nie widać drybrusza- o to chodziło - Ja nie widzę spod farby plastiku może jestem daltonistą -Jak robię łosza olejnum to farbę ściera przy wycieraniu, plakatem zostaje i się nie wyciera gdzie być nie powinien.
 8. Pafek

  Puma Pafka 1/76

  Narzędzia poprawię, wieżę też. Dopiero teraz się zorientowałem, że zapomniałem kalek i anteny Niestety do lakierów pactry i innych dostępu nie mam- i mieć nie będę w najbliższej przyszłości. U nas sklepu nie ma, a kieszonkowe na "wyprawkę" do gimnazjum poszło.
 9. Miały, oj miały ale fot nie mam. Normalnie zawapnione trójkolorowe camo. (chyba :-D )
 10. Pafek

  Puma Pafka 1/76

  MINSTRAL Mogę usłyszeć co w nim nie tak? wiem koła ma krzywe- ale idzie na dioramę więc będzie na pofałdowanym podłożu, farba za gruba? nie umiem zrobić jej cieńszej- jak ją rozrzedzę to się błyszczy, nie jest z nią chyba tak źle? Wiem że to nie miss wśród modeli, ale ja robię modele dla przyjemności a nie "perfekcji wykonania" więc wybacz ale włożyłem w niego dużo serca a jak ci się nie podoba-poproszę przynajmniej o konstruktywną krytykę!
 11. Po wielomiesięcznych zmaganiach Viktoria! Matchbox/Revell 1/76. Sklejalność żenująco słaba, a na dodatek nie miałem szpachli Malowanie humbkami szkolnego dywizjonu, pażdziernik 44r. Ma krzywe koła marnie wyglądają, tak samo jak i "wachacze" które wiecznie mi się łamały. Lekki drybrushing, niezbyt udany, okopcenia pastelowe, no i może jakaś mała dioramka do niego w przyszłości. Proszę o solidną dawkę krytyki, bądzie mile widziana!
 12. Pafek

  Smutny Sherman

  Gdzie i kiedy i za ile kupiłeś tą trumpterkę?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.