Jump to content

Snafu

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Bytom, Śląskie
 • Occupation
  Pracownik utrzymania ruchu maszyn (technolog wody / konserwator) w Aquadrom sp. z o.o.
 • Website
 1. Jak już wcześniej wspominałem chcę używać Pactry, głownie ze względów na ich cenę. Najpierw chcę skompletować podstawowe kolorki, a później będę je zastępował czymś lepszym. Przyglądam się kolektorom wydechowym i szukam sposobu na ich lepsze wykonanie...
 2. O cleanluxie tez słyszałem ale podobno jest bardzo agresywny dla aero.
 3. Prace posuwają się powoli na przód. W poniedziałek postaram się zakupić farby i zacznę malowanie. Do mycia aerografu lepiej używać acetonu technicznego czy może czegoś innego? Silnik i elementy kabiny przed malowanie potraktować podkładem czy można pominąć?
 4. Mały update zdjęcia kalek Spis kolorków Potrzebuję sprawdzenia i pomocy z niektórymi kolorkami. Humbrol----Pactra 145 ---- a37 56 ---- ??? 27003 ---- ??? 53 ---- a54 113 ---- a51 60 ---- ??? 67 ---- ??? 24 ---- ??? 34 ---- a47 33 ---- a46 31 ---- ??? 62 ---- ??? 125 ---- ??? 79 ---- ??? 117 ---- a33 26 ---- ??? 61 ---- a19 116 ---- a29
 5. Witam. Przyszedł w końcu czas aby coś skleić. Pierwsze narzędzia skompletowane więc do dzieła. Bardzo spodobały mi się krążące po necie fotki gotowego modelu, dlatego taki a nie inny wybór Podstawowe narzędzia pracy. Na razie strasznie ubogo: Nożyk Excel, piłki od OLFY, nitownica Rivet-R z 4 różnymi "zębami", pinceta, nożyczki, klej Revell. Dodatkowo kupiłem Aerograf S&H Ultra i kompresorek AS-186 z 3l zbiornikiem (zdjęcia i coś od siebie na ten temat wrzucę później. A tutaj pierwsze zdjęcia modelu. I tutaj pojawia się pytanko, czy skleić cały silnik z wyposażeniem i dopiero malować, czy malować na odpowiednie kolory dane elementy i dopiero sklejać do kupy? Malować planuje farbami akrylowymi Pactry.
 6. Dzięki za zwrócenie uwagi:).
 7. Dokładnie o którą uszczelkę chodzi? Czym myjesz swoją Ultrę?
 8. Witam. Szukając aerografu, byłem praktycznie zdecydowany na PIwatę, ale słynne powiedzenie "Kto tanio kupuje, płaci dwa razy" przekonało mnie do zainwestowania troszkę większej kwoty, i tym sposobem stałem się posiadaczem H&S Ultra wersja 2w1. Standardowo dysza 0.2mm i 2ml zbiorniczek, dodatkowo komplet do dyszy 0.4mm i zbiorniczek 5ml. Jako gratis od sprzedawcy dostałem szybko złączkę. Sprzęt wykonany bardzo porządnie, jak dmucha przekonamy się dopiero jak dojdzie sprężareczka AS-168 z 3l zbiornikiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.