Jump to content

marecki2013

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

  1. Wszystkim fanom modelarstwa plastikowego polecam http://www.boxartden.com/gallery/index.php/ raj dla oczu , sami mi to przyznacie. Duża graba koledzy .
  2. Dziękuję , zauważyłem logo z 1957-58 , jest dokładnie takie jak na moim pudełku. Zatem to Biały Kruk Revell-a. Bardzo się ucieszyłem . Dioramka prosta i treściwa , stanowisko bojowe. Pozdrawiam zainteresowanych plastikami . Marek .
  3. Koledzy modelarze , witam wszystkich obecnych . Jestem świerzynka , zielony listek , w modelach plastikowych. Ale o tym mniejsza . Kochani , wpadło mi w łapki takie coś tam . Sprawdziłem w internecie , odnośnie firmy Revell , pochodzi ona ze USA - potocznie stanów , czyż nie tak ? A model który posiadam wyprodukowany został w Revell - GREAT BRITAIN LTD . I tu moje zapytanie , czy to nie aby jakaś podróbka ? Data produkcji wskazuje 1958 , według katalogu się zgadza , to pierwszy wypust . Ale ta Anglia mnie zastanawia. Napiszcie coś , jak wy to odbieracie. Daję kilka fotek .
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.