Jump to content

Silintierka

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. A który zbiorniczek lepiej się sprawuje 2ml czy 5 ml?
 2. Zainwestuje w Ultra tak jak polecasz tomciopaluch, a za pomoc chętnie obsypie złotem. Ultra 2w1 czy zwykły bez dodatków ?
 3. porządne farby co masz na myśli ? farby Tamiya nie są porządne ?
 4. jaki byście w takim razie polecali aerograf ? EVOLUTION SILVERLINE 2w1. Mam zaoszczędzonych parę groszy. Dzięki czemu chciałem kupić aerograf na parę ładnych lat. Jeżeli chodzi o farmy to używam Tamiya, akrylowe.
 5. Co myślicie o tym aerografie? , obecnie szukam dobrego aerografu( ma być to mój pierwszy aerograf) http://allegro.pl/infinity-cr-2w1-aerograf-harder-steenbeck-akceso-i4157605243.html fajnie, że jest od razu ze złączką przewodem. Rozmawiałem ze sprzedawcą , zaoferował do niego gratis dyszę 0.2. Czy jest warty tych pieniędzy czy to lekka przesada, fajny plus ze ma teflonowe uszczelki.
 6. i mówisz, że idealnym kompresorkiem będzie ? http://allegro.pl/wydajny-kompresor-do-aerografu-z-butla-3l-as-186-i4132157691.html
 7. Witam, jestem początkującym. Z dnia na dzień modelarstwo wciąga mnie bardziej. Mam pytanie, czytałem sporo, oglądałem sporo, znalazłem areograf http://allegro.pl/ultra-2w1-harder-steenbeck-hs-aerograf-i4094630548.html chyba jeden z lepszych areo tylko nie wiem jaką kupić pod niego sprężarkę? na wszystko łącznie chciałbym wydać coś kolo 800 zł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.