Jump to content

P&B Models

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Szczawno-Zdrój
 • Occupation
  Modele żywiczne i akcesoria - produkcja oraz sprzedaż
 • Website
 1. Witam, przedstawiam nowość rynkową: siodło JOST JSK 36 w skali 1/24. Dedykowane do wielu typów modeli ciężarówek: SCANIA, VOLVO, DAF, MAN... Zestaw do nabycia na: http://www.pandb.pl/p-b-models/ Pozdrawiam Piotr Boczarski
 2. Witam wszystkich! chciałbym przedstawić nowość na rynku modelarskim: Konwersja żywiczna do modeli Volvo FH od ITALERI (#3849, #3821, #3867) Silnik D12D + skrzynia biegów GEARBOX VT2214B. Firma ITALERI nie poprawiła do tej pory w swoich modelach wielu podzespołów. W tym również silnika do wersji FH12. Konwersja zatem jest świetnym dodatkiem, dedykowanym modelarzom, chcącym wiernie odwzorować jednostkę napędową Volvo FH 12. Zestaw zawiera: -31 precyzyjnie wykonanych elementów wraz z instrukcją montażu. Dostępny w sprzedaży za pośrednictwem P&B Models http://www.pandb.pl/p-b-models/ Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
 3. Zdjęcia powyżej prezentują rzeczywisty obiekt - nie jest to model 3D.
 4. Zapraszam do obejrzenia. Ciąg dalszy już w przyszłym tygodniu. https://www.youtube.com/watch?v=FynKOnJJzYQ
 5. Obecnie pracujemy nad serią silników, dedykowanych do modeli ciężarówek w skali 1/24. Swoje produkty kierujemy do modelarzy, budujących pojazdy cywilne. W szczególności grupą docelową są osoby, budujące modele cywilnych ciężarówek. Dlatego też już 01.08.2014r. zapraszamy na premierę produktu z serii ENGINES 1/24 LINK To jest aktualnie priorytetowy projekt, który zmierza ku końcowej fazie. Drugim w kolejności, ważnym projektem jest model Fiata 126p w skali 1/24. Kompletny żywiczny zestaw do samodzielnej budowy. Pracujemy nad nim już długo. Jesteśmy na etapie budowy kompletnego nadwozia, płyty podłogowej, silnika... Głównie wykorzystujemy technologię 3d. Prosimy więc o cierpliwość. Na pewno przed premierą zaprezentujemy gotowe matryce wszystkich części.
 6. Zachęcamy do odliczania razem z nami! Codziennie na naszym funpagu na Facebooku www.facebook.com/pracowniapandb
 7. Pragniemy przedstawić Państwu polską markę modelarską P&B Models. Ideą naszej pracowni jest produkcja zestawów modelarskich oraz akcesoriów, dedykowanych dla modelarzy redukcyjnych, budujących pojazdy cywilne. Naszym podstawowym dążeniem jest oferowanie wysokiej jakości, precyzyjnie wykonanych zestawów oraz akcesoriów modelarskich. Mamy nadzieję, że spełnią Państwa oczekiwania i zapracują sobie na to miano. Aktualnie trwają prace nad modelem Fiata 126p w skali 1/24 oraz nad serią akcesoriów do modeli ciężarówek, również w skali 1/24. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony: http://www.pandb.pl/p-b-models/ Zachęcamy również do odwiedzania naszego funpage na Facebooku, gdzie można śledzić aktualności z naszej pracowni: https://www.facebook.com/pracowniapandb?fref=ts
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.