Jump to content

hook

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Osztrák-Magyar Monarchia
 1. Panowie po dłuższej przerwie w końcu uporałem się z modelem, poniżej kilka fotek. Z góry dzięki za uwagi, bo na pewno trochę ich będzie;)
 2. Kolejny update i tym razem mam pytanie. Po zaszpachlowaniu łączeń skrzydeł z kadłubem, pomalowałem model primerem (surfacer 1200 + leveling thinner 50:50) Na skrzydłach pojawił ziarnisty matowy nalot? Jak powstał, gdzie popełniłem błąd? Czy to może dlatego, że za szybko próbowałem psiknąć kolejna warstwę? Widać też mój błąd przy wykonaniu linii podziału ale już zostało to poprawione ;)
 3. Mała aktualizacja pracy. poniżej foto przed i po mojej zabawie z komorą podwozia. skleiłem również skrzydła i połączyłem z kadłubem, łączenia wymagały trochę szpachli.
 4. Witam szanownych forumowiczów ;) Poniżej przedstawiam mój pierwszy warsztat z przebiegu prac nad TBF-1 Avenger. Model jest od Academy, bardzo ubogi w detale, kokpit to tylko fotel + drążek, część nawigatora to tylko fotel. Wieża górnego strzelca składa się z karabinu i fotela, brak jakichkolwiek odwzorowań w komorach podwozia. Dopasowanie modelu też nie jest rewelacyjne. Jest to mój powrót do modelarstwa, ostatni model wykonałem kilkanaście lat temu jako nastolatek. Przy tym modelu skupię się na jego prawidłowym sklejeniu, przygotowaniu do malowania i samym malowaniu Walor
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.