Jump to content

Bregowaty

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gdynia
 1. Malowanie pudełkowe a te otwory to wytnę.
 2. No to zaczynam mój pierwszy warsztat którym bohaterem będzie czołg bez wieży z północy. Model składa się bardzo przyjemnie a w takiej cenie nie jest to częste.Gąsienice są naprawdę fajne ale tak mają chyba wszystkie starsze trumpki .Model jest w większości sklejony. Jak ja to przykleiłem. Na gąski nie patrzeć bo do zdjęcia tylko.Ech zdjęcia wszystkie buble pokazują. Nie bijcie za mocno za fotki.
 3. Co to farb to są w pierwszym moim modelu -http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=68&t=44630&p=658886&hilit=250+tamiya#p658886Nie mieszałem .
 4. Co ja mam właściwie napisać że nie umiem malować modeli czy co bo nie wiem.
 5. Nie akrylami a co za bardzo są jasne.
 6. Dzięki za zwrócenie uwagi na malowanie na pewno przy następnych modelach lepiej mi pójdzie a z tą większą skalą to masz racje powinienem na początek zostawić w spokoju takie małe skale.
 7. Witam. Najmniejszy model jaki zrobiłem.Kolory są za jasne ale lepsze mi nie wychodziły. Zdjęcia wielkości tego olbrzyma.
 8. Witam. Model bardzo przyjemny w składaniu bo w odróżnieniu od ft-17 nie miał dziwnego mocowania.Pierwszy raz jakieś tam techniki modelarskie zostały użyte.Model na zdjęciach strasznie się świeci nie wiem dlaczego.
 9. Witam. Jest to mój pierwszy model w skali pudełka od zapałek dlatego nie jest to miniatura na wystawę a raczej na półkę.Były pierwsze próby urealnienia jednak wyszło to tak jakbym go oblał farbą. .Najwięcej problemów stwarzało mocowanie gąsienic które spadło mi ze sto razy i na koniec jeszcze jedno pękło. Dobra teraz naprawdę będą już zdjęcia
 10. Pierwsza opinia i do tego pozytywna dzięki. Mam kupioną siódemke od "mirage".
 11. Witam. Jestem Piotr a to mój pierwszy model. Kolory się czasem nie zgadzają ale malowałem tym czymś (Post nie zawierał lokowania produktów.)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.