Jump to content

YUVAL

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam W planach mam makietę pokazującą niewielki wycinek bitwy na Łuku Kurskim. Mam już prawie gotową Panterę Ausf.D w malowaniu Div.Großdeutchland Pz.Bat. 51. Po drugiej stronie chciałbym coś z ZSRR, ale nie wiem co. O ile internet mówi dużo o tym jakie czołgi walczyły w tej bitwie po stronie Rzeszy, to o ZSRR nie ma nic. Macie jakieś pomysły?
 2. Jeszcze druga opcja, jak to jest z kompresorem samochodowym? Taki mały do pompowania opon, z wtyczką do zapalniczki. Jak będzie się zachowywał aerograf podłączony do takiego czegoś?
 3. Dzięki za pomoc Hamman - to chyba ten sam, btw. świetny kamuflaż, chyba skopiuję
 4. Co to za czołg? Pytam zupełnie poważnie, znalazłem go na dnie szafy i chciałbym go teraz pomalować, a więc muszę wiedzieć z jakim kamuflażem jeździł. Jedyne co o nim wiem to to, że jest z Revella i najprawdopodobniej w skali 1/35. Szukałem na stronie Revella lecz niestety nie ma tam żadnych modeli starszych niż rok, a ten ma ok. 1,5-2lat.
 5. Witam Ostatnio przymierzałem się do zakupu aerografu (mój pierwszy) z kompresorem. Błądząc w czeluściach alledrogo znalazłem takie coś: http://allegro.pl/zestaw-do-malowania-aerograf-kompresor-pompa-nowy-i4799627205.html Aerograf ma być wersją budżetową, do nauki, jeśli spodoba mi się taki sposób malowania może kupię coś lepszego. Chciałbym wydać max. 150zł - wiem, że w tym przedziale cenowym znajdę same chinolce marki random ale moje oczekiwania nie są wygórowane. Ma działać. I malować (chociaż w miarę). Czy to co znalazłem jest warte uwagi? Jeśli nie (zapewne nie ;/) to czy moglibyście polecić coś niedrogiego z kompresorem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.