Jump to content

stance_97

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety nie prowadziłem warsztatu i nie mam żadnych fotek środka. Rozebrać go teraz też nie mogę bo musiałbym odkleić zderzak i boje się że odejdzie razem z lakierem.
 2. Witam, po dłuższej przerwie od modeli udało mi się poskładać lexusa od fujimi. Generalnie model bardzo fajnie wykonany, jedyne czego mogę się przyczepić to spasowanie przedniego zderzaka z maską. Ja niestety zauważyłem to dopiero na fotach w dobrym świetle z gotowym lakierem więc już tego nie ruszałem... Jest to model raczej na rozgrzewkę i skupiłem się głównie na czystym sklejeniu i nie skopaniu lakieru na budzie (to niestety mi nie wyszło bo zalałem tylną dokładkę i pojawiła się skórka) Ale oczywiście musiałem dać coś od siebie :P Pojawiła się gleba oraz nowe koła, końcówka wydechu z rurki miedzianej i kubły w środku. Pozdrawiam Stance
 3. Trochę wolnego po świętach pozwoliło skończyć Lexa. Na chwilę obecną wrzucam poglądowe fotki, jutro mam nadzieję uda się ustrzelić parę lepszych zdjęć przy świetle dziennym i pojawi się galeria.
 4. Tak, jest to Motip. Niestety nie mogę znaleźć wzoru japońskich tablic żeby sobie wydrukować. Znacie jakieś strony z których można by to ściągnąć?
 5. Nie głupi pomysł, coś popróbuję ;)
 6. Model zaczyna już jakoś wyglądać, pozostało dopracowanie końcówki wydechu, wycieraczki, blachy i niestety muszę rzeźbić klosze tylnych lamp bo gdzieś mi przepadły... Zdjęcia niestety odbiegają od ideału bo nie mam zbyt dobrego aparatu i skończyło się na fotach z telefonu.
 7. Opony zrobię jak tylko dorwe jakiś kawałek dętki Lakier jest z puszki samochodowy więc ziarno zawsze będzie dosyć duże ale w gablotce ładnie się prezentuje. Co do wnętrza niestety nie mam foty bo już złożyłem model do kupy i musiałbym odklejac zderzak. Poza tym to jest seria + kubły Jutro wrzucę jakieś foty, stay tuned
 8. Lakier bezbarwny + polerka i wosk
 9. Witam, jako pierwszy model chciałbym pokazać Wam lexa IS300 firmy Fujimi Model już praktycznie na ukończeniu, zostało mi tylko poskładanie go w całość. Z założenia miała być czysto złożona seria na glebie i dobrej feldze i tak też się stało Zawieszenie może uda mi się jeszcze obniżyć bo nie jest idealnie spasowane koło a opona oczywiście będzie normalna. Foty aktualnego stanu: Zapraszam do komentowania i wytykania błędów Pozdrawiam Wojtek PS: Mam nadzieję że zdjęcia są prawidłowo wrzucone bo nie mogłem nic na forum znaleźć odnośnie rozdzielczości itp
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.