Jump to content

Seraph

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Katowice
 1. Zaczynam zastanawiać się nad zakupem takiego gotowego washa, lecz nie będę ukrywać, że chciałem poznać techniki robienia washa "od podstaw", domowymi metodami. Naczytałem się, że jest to łatwa technika i pewny swego machnąłem takim washem zezłomowany model... i szok, spartoliłem coś. Hm, sądzicie, że sido do PCV jest trwalsze, niż to do drewna i wytrzyma washowanie?
 2. Witam wszystkich, słowem wstępu chciałbym się przywitać jako nowy na tym forum i od razu nieco pozawracać głowę osobom bardziej ogarniętym niż ja. Wróciłem do modelarstwa po latach przerwy, bo parę złotówek pozostaje wolnych w kieszeni, to czemu nie wrócić do starej pasji, która dawała dużo radochy. Wcześniej popełniłem wiele typowych „koszmarków” i mam nadzieje, że z wiekiem i nieco podniosę swoje techniki i rozwinę je, tak by w końcu modele zaczęły wyglądać chociaż przyzwoicie . Lecz już na samym początku powrotu do hobby z Miragem 2000C od Tamiya natrafiłem na problem, problem, uwaga –
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.