Jump to content

KRL

Moderators
 • Content Count

  2,092
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

KRL last won the day on September 20

KRL had the most liked content!

Community Reputation

188 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gdańsk
 • Interests
  Wyścigi motocyklowe, książka, podróże, airbrush
 • Occupation
  Technolog powłok IRR i E-coat

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale pokraka😀 wykonanie pierwsza klasa.
 2. KRL

  F-86D Kitty Hawk 1:32

  Zapewne moja odpowiedz nie wiele wniesie ale może jednak coś. Nie używam produktów modelarskich tylko PPG Envirobase lub Sikkens Autowave w tym wypadku wszystko się sprowadza do odpowiedniego tła i jednego koloru który nazywa się Liquid Metal.
 3. F-86D Kitty Hawk skala 1:32 Model KH to jak najbardziej typowy model tej firmy pocięty na kawałki bez sensu i pomysłu będę obstawał przy swoim że zasada jest jedna jak największa ilość części. Mimo wszystko model dość dobrze spasowany jednak osoby które nie lubią odtwarzania linii podziału i nitów powinny zastanowić się nad ewentualnym wzięciem na warsztat tego modelu. Dodam jeszcze że instrukcja do budowy także typowa dla tego producenta części opisane jako E w rzeczywistości są na ramkach G ale to już standard. Model wykonany bez dodatków prosto z pudła.
 4. Ciąg dalszy NMF tym razem F-86D od KH skala 1:32
 5. KRL

  P-47D Kinetic 1:24

  Dzięki Panowie, ostatnio zasmakowałem w wykończeniu NMF tak więc teraz kolejne dwa modele w metalu.
 6. Mimo że w mojej opinii samolot był absolutnie paskudny model wygada zacnie w szczególności podobają mi się linki świetna robota.
 7. P-47D model od Kinetic skala 1:24 Tym razem prezentuję model w wykończeniu NMF. O samym modelu nie napiszę zbyt wiele nie jest problematyczny w złożeniu, odnośnie jakości i detali mam wrażenie że modele w skali 1:32 prezentują lepszy poziom. Jedno jest pewne na ten model potrzebna jest spora półka.
 8. P-47D tym razem w wersji NMF
 9. 😄 W ten weekend mam przerwę przez najbliższe dwa tygodnie przygotowuje się do wyścigu więc muszę poświecić czas na trening ale później na warsztat biorę P-47.
 10. Bardzo mi się podoba ta "baryłka"
 11. Jestem w tej chwili poza domem więc nie mogę zerknąć na model. Jest jednak wielce prawdopodobne że kalka nie odwzorowuje wiernie oryginału.
 12. Powrót do mojego ulubionego tematu czyli samoloty o napędzie odrzutowym. Model F-105D od Trumpeter skala 1:32. Jest to naprawdę duży model jak na samolot jednosilnikowy, jakość zestawu Trumpetera oceniam dość słabo - z pewnością nie jest to najlepszy model tego producenta w skali 1:32 Model wykonany tak jak lubię najbardziej prosto z pudła.
 13. Umieszczę galerię na forum.
 14. I jeszcze takie coś F-105D Trumpeter 1:32
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.