Jump to content

KRL

Moderators
 • Content Count

  2,204
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

KRL last won the day on September 11

KRL had the most liked content!

Community Reputation

376 Excellent

About KRL

Personal Information

 • Location
  Gdańsk
 • Interests
  Wyścigi motocyklowe, książka, podróże, airbrush
 • Occupation
  Technolog powłok IRR i E-coat

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Problemy są głównie ze skrzydłami ich spasowaniem i wklejeniem. Ja zostawiłem delikatne szczeliny na dole i uzupełniłem później. Natomiast podwozie zwyczajnie nawierciłem i wkleiłem w środek goleni drut wzmacniający. Tak by golenie utrzymały ciężar modelu.
 2. Model dość trudny do sklejania głównie z racji wielkości mam tu na myśli rozpiętość. Spasowanie nazwałbym akceptowanym choć ze skrzydłami trzeba powalczyć. Słabo także wygląda zamknięcie luków bombowych widać HB przewidziało raczej opcję otwartą, W kwestii ewentualnego manipulowania tym modelem to jest to problematyczne nie tylko z oczywistych powodów (wielkość), swoje robi też ciężar. Jest to pierwszy model na który lakier bezbarwny kładłem na dwa razy spód i na drugi dzień góra,
 3. Na to pytanie nie mam odpowiedzi i na szczęście nie muszę się nad tym zastanawiać. To gdzie postawić ten model to nie mój problem. Mam niestety inny jak go wysłać bezpiecznie.
 4. Rozpiętość skrzydeł ponad metr.
 5. Dziękuję serdecznie wszystkim. W materii koloru to podany w instrukcji RLM79 tylko zrobiony z mieszalnika Sikkens.
 6. Moje modelarstwo to modele składane prosto z pudła więc oczekiwałbym by modele które biorę na warsztat były możliwie jak najbardziej poprawne. Niestety o tym modelu od HB nie będę w stanie powiedzieć nic dobrego. B-24D Liberator Hobby Boss skala 1:32, model w tej skali z bardzo słabym detalem a w zasadzie to nawet nie jestem pewny czy w ogóle o detalach można tu mówić. Silniki wyglądają jak powiększone z zestawu 1:72. Linie podziału są bardzo głębokie a nitowanie a w zasadzie jego brak w tak dużym zestawie jest czymś co pozostawia wielki niesmak. To nie wszystko są zdecydowani
 7. B-24 Hobby Boss 1:32 w wielkim skrócie model który opisałbym jako bardzo słabej jakości
 8. Dziękuję wszystkim serdecznie. Kolejny F-14 jaki zrobię będzie już w jakimś wielobarwnym camo. A może czarny.
 9. F-14A Tomcat VF-21 Freelancers. Model Trumpeter w skali 1:32 oczywiście wykonany prosto z pudła jedyne dodatek to kalki. Zestaw dobrze znany wszystkim napisano wiele na temat jego wad i błędów merytorycznych. Pomijając te wady model dość łatwy w budowie. A sam model F-14 zawsze robi wrażenie w skali 1:32 więc ogólnie polecam ten zestaw.
 10. F-14A Tomcat model Trumpeter 1:32
 11. Opadło się biduli, zawstydzona była zdjęciami.?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.