Jump to content

KRL

Moderators
 • Content Count

  2,128
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

KRL last won the day on September 20 2019

KRL had the most liked content!

Community Reputation

218 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gdańsk
 • Interests
  Wyścigi motocyklowe, książka, podróże, airbrush
 • Occupation
  Technolog powłok IRR i E-coat

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kalki dostarczył zamawiający, niestety modele już poleciały więc i reszta kalek została spakowana ale jak jak dobrze kojarzę to marka CRM Do wersji A to był pełen oryginalnie zapakowany arkusz do wersji B kalki były powycinane więc nie wykluczam że pochodziły z rożnych zestawów tym bardziej że ewidentnie różniły się papierem.
 2. Niestety ze względu na źle wytrawione musiałem je tak umieścić po prostu nie zauważyłem tego przed malowaniem że jest przesuniecie po malowaniu nie było już możliwości przerycia linii od nowa. Co do kocurów brudasów kilka fotek poniżej.
 3. Część druga serii "kocurów" i zarazem mój pierwszy ukończony model w 2020 roku. Zakończyłem rok 2019 modelem F-14A otwieram kolejny rok modelem F-14B Ponieważ model zamówiła jedna osoba to założenia jak poprzednio są identyczne model ma przedstawiać mocno wyeksploatowanego kocura z tą jedną różnicą że tym razem F-14 ma klęczeć. Dodam od razu że mimo iż pozycja jest do startu to zamawiający powiedział że nie ma mowy o wsadzaniu do środka plastikowej załogi. Model Wygląda tak:
 4. Dziękuję wysłałem info na PW
 5. Ostatnia cena tego modelu to było 325zl, wraz z wysyłką mogę zaoferować 360zl
 6. Wciąż aktualne i BARDZO PILNE!!!
 7. A mnie się wydawało że zdjęcia są całkiem ok. Niestety teraz już nic nie zrobię modele są spakowane do dalekiej podróży ale na sąsiednim forum zwrócono mi uwagę że to może być wina ustawień w samym telefonie. Faktycznie sprawdziłem i ustawiona była niska jakość tak by pliki zajmowały mało miejsca 1024 x 768 przy drugim z F-14 w wersji B zdjęcia w portfolio zmieniłem te ustawienia mam nadzieję że teraz będzie lepiej.
 8. Nie, nie suszę dodatkowo. Używam innych produktów które nie pochodzą z rynku modelarskiego tylko produktów takich jak używane są w przemyśle napraw samochodów (oczywiście wodorozcieńczalnych) zwykle z aktywatorami.
 9. Ładnie wykonany model i ciekawy temat dzięki temu zatrzymuje wzrok na dłuższy czas takie modele lubię najbardziej.
 10. Aż tak to nie ale w dowodzie faktycznie napisano mi Dariusz Rafał😁 w kwestii czasu standardowo 7 dni i model gotowy z tym że tym razem sprzyja urlop.
 11. Czas na młodszego brata. F-14B Jolly Rogers Trumpeter 1:32
 12. Mój ostatni model w tym roku Grumman F-14A VF-41 Zatoka Sidry „Su-22 Killers” Model jak zwykle prosto z pudła, wykonany na zamówienie dla osoby której oczekiwaniem było żeby model przedstawiał samolot który był podobno nazywany w US Navy "Robolem" więc ma być styrany możliwie najbardziej jak się da. Przejrzałem sporo zdjęć samolotów F-14 i faktycznie bywały mocno wyeksploatowane sztuki szczególnie te w wersji A, często widać na nich podmalówki różne przetarcia plamy etc. Jak w większości moich prac modelarskich nie staram się skupiać na odwzorowaniu konkretnego egzemplarza a skupiam się na wykorzystaniu różnych smaczków które wypatrzę na fotkach ale także a może przede wszystkim staram się wykonywać model tak by mnie się podobały. Już ustaliliśmy na forum że mam tendencję do przerysowań i przesady😉 no ale co zrobić jak taki mój wypaczony gust. Model Trumpetera podobno jest dość siermiężny i mało ma wspólnego z oryginałem nie wiem dla mnie wygląda jak F-14 składa się bardzo dobrze i nawet wloty powietrza które zwykle w modelach Trumpka pasują jak przysłowiowa pięść do oka w F-14 bez problemu można je wkleić tam gdzie powinny być. Tyle w kwestii modelu teraz czeka mnie jeszcze trudne pakowanie modelu w daleką podróż za ocean a ja biorę się za brata w wersji B.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.