Jump to content

KRL

Moderators
 • Content Count

  2,215
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

KRL last won the day on January 8

KRL had the most liked content!

Community Reputation

406 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gdańsk
 • Interests
  Wyścigi motocyklowe, książka, podróże, airbrush
 • Occupation
  Technolog powłok IRR i E-coat

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Historia tego modelu rozpoczęła się od kalkomanii które podrzucił mi znajomy twierdząc że sam nie ma pomysłu bo jak patrzy na F-18 w tym malowaniu to ma wrażenie jakby oglądał czarnobiałe zdjęcia. Sięgnąłem do netu i faktycznie w momencie gdy natchnąłem się na fotkę F-18A VFA-125 w zimowej scenerii nie licząc kilku akcentów na samolocie wydawało się że zdjęcia są czarnobiałe. W wielkim skrócie to była inspiracja do budowy tego modelu. F-18A+ Hornet Academy 1:32 o samym modelu mogę napisać że jest dość skomplikowany i wymagający w budowie ale jednocześnie naprawdę dobrze spasow
 2. F-18A + Academy 1:32
 3. Witam, Jak w temacie odkupię model F-18 Academy 1:32 najchętniej z drugiej ręki
 4. P-51D Mustang Tamiya 1:32
 5. Standardowe tonowanie właściwy kolor Plus dodatek białego lub czarnego a dokładniej koloru blue-black
 6. Na początek roku "wiatrak" AH-1Z Academy 1:35 na początek kilka słów o samym zestawie. Model jest przyzwoicie spasowany i dość łatwy w budowie. W materii zgodności merytorycznej nie jestem w stanie nic napisać ponieważ przy moim podejściu do modelarstwa nie ma to większego znaczenia. A co ważniejsze nie mam także dostatecznej wiedzy bym mógł zabierać głos w tej materii. Model wykonany z jednym małym wyjątkiem prosto z pudła, wyjątkiem jest wnętrze kokpitu - użyłem blaszek Edka. W materii kolorów użyłem zestawu od Hataka hobby.
 7. Tak, to fakt to podobnovwydanie z aktualne poprawione, pomyliłem to wydanie z poprzednim tym z kobrą też mam w pracowni.
 8. To leciwy model bez fajerwerków za to składa się bez problemowo.
 9. Nowy rok nowy model. AH-1Z Academy 1:35
 10. Problemy są głównie ze skrzydłami ich spasowaniem i wklejeniem. Ja zostawiłem delikatne szczeliny na dole i uzupełniłem później. Natomiast podwozie zwyczajnie nawierciłem i wkleiłem w środek goleni drut wzmacniający. Tak by golenie utrzymały ciężar modelu.
 11. Model dość trudny do sklejania głównie z racji wielkości mam tu na myśli rozpiętość. Spasowanie nazwałbym akceptowanym choć ze skrzydłami trzeba powalczyć. Słabo także wygląda zamknięcie luków bombowych widać HB przewidziało raczej opcję otwartą, W kwestii ewentualnego manipulowania tym modelem to jest to problematyczne nie tylko z oczywistych powodów (wielkość), swoje robi też ciężar. Jest to pierwszy model na który lakier bezbarwny kładłem na dwa razy spód i na drugi dzień góra,
 12. Na to pytanie nie mam odpowiedzi i na szczęście nie muszę się nad tym zastanawiać. To gdzie postawić ten model to nie mój problem. Mam niestety inny jak go wysłać bezpiecznie.
 13. Rozpiętość skrzydeł ponad metr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.