Jump to content

SSzpak

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Derby
 1. Zacznę zwracać większą uwagę co do samej techniki malowania jak i do doboru odpowiednich kolorów. VW uważam dla mnie za pełnowartościowy model lecz na nim przypominam sobie na czym to wszystko polega, przerwa zrobiła swoje. Dziś Golf stanął na kołach oraz otrzymał część układu kierowniczego, wydechowego i hamulcowego.
 2. Racja, brakuje przewodów, postaram się je zrobić i poprawić malowanie w niektórych miejscach, teraz zauważyłem pewnie niedociągnięcia.
 3. Silnik sklejony i pomalowany, są niedociągnięcia które widać na zdjęciach ale mnie to w zupełności wystarczy. AdamerioNożyk to AK-4
 4. Witam, po siedmiu latach przerwy w modelarstwie postanowiłem ponownie wrócić na arenę. Jako pierwszy model wybrałem VW Golf 1 w wersji GTI, jest to model Revella w skali 1:24. Golfa będę robił w standardzie prosto z pudła, malował go będę pactrami (pędzel) i sprayem. Niebawem pierwsze zdjęcia z warsztatu. pudło części I części II buda kalki skromny warsztat Zapraszam do aktywnego uczestnictwa w relacji Pozdrawiam Grzegorz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.