Jump to content

MRAF

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Toruń/Maloy(Norwegia)
 • Occupation
  mechanik
 1. Hej! Dziękuję za odpowiedź. No cóż, farby Tamiyi nie ma zbyt wiele w tym sklepie... Jakie farby są firmy Italeri? EDIT: Czy po pomalowaniu modelu farbami [akrylami], należy go spryskać bezbarwnym lakierem?
 2. Hej, witam serdecznie na tym forum! Przyszedł do mnie dzisiaj model Admiral Kuznetsov z firmy Italeri. Jeszcze nie zacząłem go sklejać, ale planuję to zrobić w najbliższym czasie. Do modelu nie mam nic, ale mam klej do modeli też z firmy Italeri (w innym modelu miałem). Oprócz tego no cóż... Artystyczne farby akwarelowe. Powiem tak, wcześniejszy model nimi pomalowałem, ale z czasem stały się one między innymi blade. Teraz chciałbym do tego modelu podejść w miarę dokładnie. Posiadam szereg różnych pędzli, ale nie mam podkładu oraz farb. Planuję zakupić następujący zestaw: Podkład: http://emodele.pl/pl/p/-BIALY-60ml-VALLEJO-73600-PODKLAD/905 Taśma maskująca 6mm: http://emodele.pl/pl/p/-TAMIYA-87033-MASKING-TAPE-6-mm-/443 Farby: http://emodele.pl/pl/p/Farba-PACTRA-A110-RUSSIAN-GRAY-BLUE-AMT-11/581 http://emodele.pl/pl/p/Farba-PACTRA-A26-INSIGNIA-RED-FS31113-10-ml/1713 http://emodele.pl/pl/p/Farba-PACTRA-A47-WHITE-MATT-10-ml/521 http://emodele.pl/pl/p/Farba-PACTRA-A74-ALUMINIUM-MATT-10-ml/541 Mam jeszcze papier ścierny 1000 i inne domowe przyrządy. Pytanie czy zestaw jest odpowiedni? Czy czegoś mi brakuje (oprócz doświadczenia)?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.