Jump to content

Szach0ver

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Pszczyna
 1. Tak dobrze żarło... i zdechło? Jak najbardziej nie.Tylko trochę czasu teraz Mi braknie ponieważ sezon w pracy się zaczął. Powolutku coś tam sklejam,ale to jeszcze za mało aby pokazać. W weekend coś nadrobię i wrzucę foteczki.Pozdrawiam.
 2. Pierwsze koty za płoty... Połowa kokpitu już jest: I tu moje pytanko jakich kolorów użyć do pomalowania wnętrza? Zdjęcia w późniejszych postach będą lepsze. Pozdrawiam.
 3. Witam wszystkich forumowiczów. Jako,że jestem nowy na forum chciałbym się przedstawić i przywitać. Mam na imię Mateusz,i jestem prawie,że kompletnie zielony jeżeli chodzi o modelarstwo(ofc.przeczytałem samouczka,ale za dużo nie pojąłem jak na razie ).Otwieram zatem pierwszy warsztacik,i liczę na pomoc kolegów,jak i zapewne koleżanek.Jako pierwszy model wybrałem heli. MIL MI-42V HIND-E firmy Trumpeter. Ot taki oto brzydal!! Chciałbym go zrobić w polskich barwach: I teraz chciałbym,prosiłbym aby wypowiedzieli się znawcy: 1)Jakie farbki będą mi potrzebne. 2)jakie wash'e i tym podobne materiały 3)szczerze to najlepiej Abyście mnie pokierowali co i jak! Wiem,że pomocy w necie jest sporo,ale to mój pierwszy model,i prosiłbym o wyrozumiałość i zapewne cierpliwość co do mojej osoby.Wierze,że na pewno się polubimy. A i jeszcze jedno,oto mój domowy warsztacik,i narzędzia: Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.