Jump to content

Korek20019

Members
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Skończyłem ten model. Link do galeri viewtopic.php?f=64&t=52467
 2. Niestety odkleiła się kalka z cyframi i nie mogę jej znaleźć. Link do warsztatu viewtopic.php?f=86&t=52158
 3. Pomalowany, brakuje mu zbiorników paliwa i rakiet które czkają na pomalowanie i przyklejenie.
 4. Po modelu czołgu zauważyłem że używasz aerografa. Dobrze zauważyłem ? Dobrze zauważyłeś. Używam aerografu. A ja używam pędzla.Aerografem lepiej się maluję niż pędzlem.
 5. Miałem problem z prawym kołem samolotu który nie chciał się przykleić składał się przy dotknięciu powierzchni.Ale po wielu próbach udało mi się go przykleić żeby się nie chował. Znalazłem opcję w aparacie , wyłączyłem datę i godzinę.
 6. Fotele przykleiłem jak najwyżej się tylko dało. Oszklenie już przykleiłem przed napisania twojego komentarz ale to nic mam taśmę ochroną ale następnych modelach zrobię tak jak ty piszesz. Dziękuję za porady.
 7. Szyby nakleić po malowaniu modelu czy teraz?Proszę o radę.
 8. Chciałem pozbyć się dat z aparatu ale nie mogę tej opcji odszukać aby wyłączyć datę .Pomalowałem jeszcze raz i teraz jest dobrze . To co wyszło poza teren działań zeskrobać czy zmalować później? Zaszpachlowałem wszystkie szpary. Znalazłem też jaki kolor powinien być w kabinie i pomalowałem tym kolorem kabinę , zeskrobałem starą farbę przy kabinie pilotów.
 9. Kiedy wziąłem udział w konkursie miałem 10 lat i 2 miesiące.Mustang był moim trzecim modelem i pierwszym malowanym, pzkpfw iv czwartym i drugim malowanym. Po modelu czołgu zauważyłem że używasz aerografa. Dobrze zauważyłem ?
 10. Założyłem wątek na warsztacie samolotów i śmigłowców, proszę o porady. viewtopic.php?f=86&t=52158
 11. W środku był mechanizm który pozwalał na to że jak ruszałem jednym skrzydłem to drugie też się ruszało z nim jednocześnie , przykleiłem pokrywę i się zaciął zostało tak jak jest na zdjęciu. Wcześniej ruszając skrzydłem ścierała się farba więc z tego powodu starłem farbę a jutro pomaluje jeszcze raz. A tu zdjęcia trochę starsze od tego na górze . Mam problem w instrukcji nie powiedziano jakim kolorem mam to pomalować przed naklejeniem szyb.
 12. Dzisiaj mi przeszedł rozcieńczalnik.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.