Jump to content

traveller

Members
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kielce

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Informujemy, że 7 edycja konkursu Sikorski Model Show odbędzie się 19.01.2019. Dwie istotne dla uczestników zmiany to: 1. Zmiana miejsca - Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza ul. ks. J. Popiełuszki 10, Stalowa Wola 2. Rejestrację zamykamy na dwa dni przed konkursem Poniżej zamieszczamy regulamin oraz link do rejestracji. 7 OGÓLNOPOLSKI KONKURS MODELARSKI SIKORSKI MODEL SHOW 2019 TERMIN I MIEJSCE KONKURSU 19.01.2018r. Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza ul. ks. J. Popiełuszki 10, S
 2. Pracowało kilka zespołów sędziów, więc żaden z sędziów nie oceniał sam siebie. Propozycja "sędzia nie startuje" brzmi z pozoru sensownie. No ale należałoby na początku rozstrzygnąć, czy sędziowie są obiektywni, czy też nie. Jeżeli zakładamy że są, a ja jestem o tym przekonany, to pod warunkiem, że sędzia nie ocenia sam swojego modelu, to formuła "sędzia sędziuje i może wystawiać jest ok". Jeżeli zaś założymy, że rację mają zwolennicy teorii spiskowej, to dochodzimy do absurdu. Co daje formuła "sędzia nie wystawia"? No przecież sędziowie mogą się zawsze dogadać: w tym konkursie ja tobie, w nast
 3. Z punktu widzenia systemu do rejestracji elektronicznej nie ma znaczenia, czy ten sam modelarz rejestruje 1 model czy kilka. W sumie skutecznie dokonano rejestracji ponad 700 razy. Twierdzenie, że ktoś się zarejestrował i nie został przyjęty jest niezgodne z prawdą. Wprowadzimy modyfikację systemu, tak aby po zarejestrowaniu modelarz otrzymywał potwierdzenie rejestracji.
 4. Co do panienki, która...., to wyjaśniłem imkowi46. Fakt że ponad 700 modelarzy SKUTECZNIE zarejestrowało model świadczy o tym, że system działał prawidłowo. Taka już uroda systemów informatycznych, że robią dokładnie to, co każe im operator, ale nie zawsze to co by chciał. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości wprowadzimy modyfikację programu, tak aby modelarz otrzymał potwierdzenie faktu prawidłowego zarejestrowania modelu.
 5. Modele przyjmowali koledzy Karnas i Wasielewski. Widziałem się z nimi osobiście ostatni raz w niedzielę 21 stycznia, czyli po imprezie. Żaden z nich nie zmienił płci. Numer z "panienką, która ....", słaby numer. A Pinokiowi nosek się wydłużał, wydłużał
 6. Dotarły do nas nowe informacje dotyczące ekspozycji plenerowej sprzętu. HSW przedstawi widzom Sikorski Model Show 2018 Langustę (którą niektórzy z Was mogli oglądać dwa lata temu) oraz Platforma Minowania Narzutowego Baobab. HSW ufunduje również specjalną nagrodę dla najlepszego modelu produktu wyprodukowanego w HSW.
 7. Witam Shilka, Prelekcje z dziedziny historii i modelarstwa: - Rekonstrukcje i renowacje starych samolotów oczami specjalistów - pracownicy zakładów w Korśnie, którzy odbudowali Storchy dla Szwajcarów oraz członkowie grupy Minitaria remontujące samoloty dla Muzeum Lotnictwa w Krakowie, w panelu weźmie udział przedstawiciel Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie - Franciszek Kornicki - pilot 100-lecia RAF - R.Gretzyngier, W. Matusiak - Walka porucznika Fericia w dniu 3 września 1939 - wykład Marka Rogusza J. Reszczyński będzie na imprezie i będzie można z nim wymienić prywatnie parę słów
 8. 6 OGÓLNOPOLSKI KONKURS MODELARSKI SIKORSKI MODEL SHOW 2018 TERMIN I MIEJSCE KONKURSU 20.01.2018r. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 ul. Hutnicza 17, Stalowa Wola PROGRAM KONKURSU: 20.01.2017 - 8:00 – 11:00 – przyjmowanie modeli festiwalowych - 11:30 – 14:30 – ocena modeli - 16:00 – ogłoszenie wyników i uroczyste zakończenie RODZAJ KONKURSU: Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć modelarze indywidualni oraz zrzeszeni. Celem Konkursu jest popularyzacja modelarstwa i wiedzy historycznej wśród dzieci i młodzieży. WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZIE:
 9. Serdecznie zapraszamy Was na kolejną edycję Sikorski Model Show. TERMIN I MIEJSCE KONKURSU SIKORSKI MODEL SHOW 2018 20.01.2018r.(Sobota) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 ul. Hutnicza 17, Stalowa Wola Wszelkie informacje będziemy podawać sukcesywanie w kolejnych postach. Zapraszamy również na facebooka Sikorki Model Show. https://www.facebook.com/events/2373708949521460/ Przedstawiamy oficjalny plakat:
 10. Zapraszamy do oglądnięcia kolejnej porcji zdjęć. Fotografie wykonane przez Dorotę Guzek.
 11. Witam, na youtubie pojawiła się również relacja z Sikorski Model Show 2017! Filmik pokazuje przekrojowo całą imprezę. Zapraszamy do oglądania!
 12. Serdecznie zapraszamy na facebook Sikorski Model Show, tam sukcesywnie pojawią się kolejne relacje i zdjęcia: https://www.facebook.com/SikorskiModelShow/ oraz na: http://stratusbooks.com.pl/zdjecia/118 Tutaj zamieszczamy fotorelację autorstwa Dariusza Karnasa:
 13. Przedstawiamy wyniki Sikorski Model Show 2017! Wszystkim gratulujemy dziękujemy i zapraszamy za rok!
 14. Stalowa dziękuje za przybycie, oraz pomoc i wsparcie. Fajnie spotkać się z ludźmi, którzy tak jak my chcą czerpać frajdę z modelarstwa. Dziękujemy za zaproszenie, wrzesień coraz bliżej ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.