Jump to content

daffy

Members
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Trójmiasto

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem czy jest jakaś awaria, ale nie dochodzą mi maile z powiadomieniami o nowych postach. Pisałem na admin@modelwork.pl ale mail odbił i wrócił z komunikatem o błędzie. Mój mail to tomek[małpa]model-maniak.com.pl
 2. Tak ale w ograniczonych ilościach a nie do upicia się w bele.
 3. Dobra wydaje mi się że już dajmy spokój o wódce bo tu też są niepełnoletni czy małoletni a pisząc tak o wódce dajemy zły przykład.
 4. Nie... Na ten specyfik nie potrzeba recepty. Ale chodziło jej pewnie o to że w porównaniu z piwem, winem czy np. takim koniakiem to wódka "czyścioszka" jest najzdrowsza.
 5. Dobrze że mi przypomniałeś. Sam jak tylko przyjdzie kasa chce kupić maske firmy 3M. I wydrukuje ten plik co wkleiłem jego link i pokaże lekarzowi.
 6. Przeczytałem to: http://www.stanbridges.com.au/files/pdf/T101,_102,_103,_104_MR_COLOR_THINNER.pdf Chociaż słabo znam angielski ale co nieco zrozumiałem. Przyjemna substancja z LT nie jest. Ktoś tam napisał o niby "robakach w głowie"... Kolego... Jak byś spędził 2 miesiące podłączony pod risperator(z czego miesiąc w śpiączce farmakologicznej) jak ja, to byś uwierz mi, inaczej mówił. A ja po tych doświadczeniach wróce do wódeczki... Od razu dodam dla ciekawskich to lekarz zgodził się na "ograniczone modelarstwo" dlatego pytam się tak. --- Jak się dializowałem to pani dokt
 7. Oooo... to już więcej mi nie trzeba. Skoro drażniące, toksyczne, łatwopalne, itd. to ja już wole LT. W każdym razie dziękuje za informacje, przynajmniej na darmo nie wydałem kasy.
 8. Używałem nie tak dawno właśnie LT ,stosuje się go bardzo fajnie, ale zapach... I mnie on nie pasuje a matka mnie chciała z domu "wyrzucić". Dlatego kombinuje z tym IPA bo podobno nie jedzie od niego.
 9. Witam Stosuje do farb tamiyi, vallejo i gunze serii H rozcieńczalnik w postaci wódki( podbieram tacie Krupnik). Działa to całkiem nieżle. Czytałem troche o izopropanolu IPA i czy moge go również stosować jako rozcieńczalnik do wyżej wymienionych farb? Chciałbym się upewnić bo nie chce wydawać na marno pieniędzy.
 10. Jakiś miesiąc temu zamówiłem poprzez net model sea harriera w skali 1:48 od tamiyi. Dzisiaj go otwieram i myślałem że mnie pierdut... Model ma wypukłe linie podziału blach. Planowałem już dalej popracować nad washem a tu bach. Czy da się w ogóle zrobić wash czyli zapuszczać linie podziału jak są wypukłe?
 11. Tak, winą tu jest ten citadel. Ale przynajmniej przećwiczyłem pewne rzeczy. I raz na zawsze odstawiam sidolux, chyba że do paneli. Szkoda mi troche tego modelu A-7. Bardzo lubie klimaty wojny wietnamskiej.
 12. Niewiem, może to faktycznie to wina tego citadela. Oto on: http://vanaheim.pl/pl/farby-citadel-technical/3495-ardcoat.html Dzisiaj przychodzi kurier z tamiya x-22. Jeszcze dodam że ten model po ostatnim lakierowaniu schnął około dobe. Właśnie doszedł kurier i jest x-22. Ale ten lakier zastosuje dopiero na następnym modelu.
 13. Tak, najpierw cały model lakierem bezbarwnym błyszczącym od citadela, potem kalki i potem ponownie cały model tym lakierem. Teraz sobie przypominam że ta farba van gogh czerń kostna ma z 6-7 lat. A może za rzadką robie miksture do washa? No ale z drugiej strony bardzo ładnie mi się to rozprowadza w liniach podziału.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.