Jump to content

ryszard.lewandowski

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Katowice
 1. Rzeczywiście kwestia materiałów może być tu istotna. Szkoda byłoby gdyby po jednym "użyciu" całość nadawałaby się jedynie do naprawy/wyrzucenia. Co do skali... Standardowo skrzydło motolotni ma rozpiętość około 10 metrów. Sądzę, że taki model powinien mieć co najmniej 30 cm rozpiętości skrzydła.
 2. Szanowni, nie jestem modelarzem ale jestem pilotem i poszukuję modelu motolotni. Widziałem na tym forum ciekawe konstrukcje i stąd mój post. Poszukuję modelu, który chcę wykorzystać w lotach motolotnią z osobami niewidomymi. Chodzi o możliwość "obejrzenia" za pomocą rąk przez osobę niewidomą jak wygląda motolotnia. Wprawdzie osoby takie przed lotem dotykają-oglądają prawdziwą motolotnię ale nie wszystko się da w ten sposób obejrzeć (np. kształt skrzydła). Model nie musi być bardzo idealny. Ważne żeby oddawał kształt skrzydła, obecność linek, wózek, silnik i śmigło. Jeżeli cena nie pozbawi mnie przytomności - chętnie taki model zakupię. Mogę też zaproponować w zamian niezapomniany lot motolotnią (tu można zobaczyć dokładnie czym latam: http://lotynamotolotni.pl/motolotnia.php). Gwarantuję super wrażenia . Może macie też jakieś inne pomysły, może gdzieś napotkaliście takie modele gotowe... Ryszard Lewandowski.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.