Jump to content

Wojpe

Members
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

  1. Dziękuję Dzięki! Dziękuję Panowie za opinie. Śnieg robiony po kosztach - soda, rozwodniony wikol i nieco water effect od vallejo. Podstawka kora drzewna, piasek, trochę hipsu i tufty firmy army painter. Sople to kawałki plastiku pociągnięte vallejo water effect. Cały model malowany pędzlem - na skrzydłach drybrush (przyznaję poszedłem trochę na łatwiznę ale po części dlatego, że model wykonany jest z bardzo słabej jakości żywicy i drobne detale skrzydeł są słabo zaznaczone). Paleta kolorów to farby akrylowe firm Citadel i Vallejo.
  2. Cześć, Jakiś czas temu udało mi się zakończyć zmagania z bardzo oporną materią jaką okazał się finecastowy model większego demona tzeentcha produkcji (nie inaczej) Games Workshop. Prace nad modelem zeżarły mi sporo czasu, energii i nerwów, bowiem nic nie szło tak jak powinno. Na każdym etapie pojawiały się niespodziewane problemy co zaowocowało utratą serca do tego skądinąd bardzo ciekawego "ptaka". Tak czy inaczej z pewną dozą nieśmiałości chciałem go zaprezentować i tutaj a przy okazji przywitać się bo to oficjalnie moja pierwsza galeria po długim okresie cichego podglądactwa. Sk
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.