Jump to content

PRO MODEL

Members
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

 • Location
  Festung Krakau

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witajcie !! Chciałbym zaprosić całą brać modelarską na szóstą edycję naszego jednodniowego Konkursu Modelarskiego "PRO-MODELIK" !! Jeśli wszystko w tym trudnym czasie się ułoży to 10 Października 2020 widzimy się w SM "Nowy Prokocim" !! Liczymy że do tego czasu będzie możliwe przeprowadzenie naszej wyjątkowej imprezy modelarskiej !! A więc trzymamy ręke na pulsie i bierzemy się do przygotowań !! Będziemy Was informować na bieżąco Do Zobaczenia !!
 2. I gotowe !! Brakuje tylko Was !! Zapraszamy jutro od 8.00 !! Serdecznie Zapraszamy !!!
 3. Witajcie !! Do PRO-MODELIKA ostatnia prosta !! Przypominam że rejestracja elektroniczna jest możliwa tylko do dzisiaj ! Po tym czasie zarejestrować swój model będziecie mogli już tylko ręcznie na miejscu w dniu konkursu A tutaj fotki jak do nas trafić Serdecznie Zapraszamy !!!
 4. Witam !! Miło mi poinformować że dodaliśmy kolejne dwie nagrody specjalne: "ZAORANE" za najlepszy model maszyny rolniczej oraz "Za Najlepszy Model w Barwach NATO" od ISTA Polska ! Zapraszamy !!
 5. Z przyjemnością ogłaszam że ruszyła rejestracja elektroniczna na naszą V edycję "PRO-MODELIKA" ! ! ! Zapraszamy Wszystkich Modelarzy na naszą wyjątkową, jednodniową imprezę ! Swoje prace można zgłaszać tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform Kategorie: • Samoloty: o S1 - 1:72 do 1:144 o S2 - 1:48 i większe • Śmigłowce: o H1 - 1:72 do 1:144 o H2 - 1:48 i większe • Pojazdy wojskowe gąsienicowe: o PG1 - 1:72 do 1:48 o PG2 - 1:35 • Pojazdy wojskowe kołowe: o PK1 - 1:72 do 1:48 o PK2 - 1:35 • Artyleria bez napędu: o A - wszystkie skale • Dioramy: o DS - Dioramy lotnicze, wszystkie skale o DL - Dioramy lądowe, wszystkie skale • Statki i okręty: o S - Wszystkie skale • Pojazdy cywilne: o PCC - Pojazdy cywilne ciężarowe o PCO - Pojazdy cywilne osobowe i motocykle • Figury: o F - Wszystkie skale • Fantastyka: o SF - wszystkie skale W tym roku kategorią specjalną będzie "Normandia 44" gdzie można zgłaszać repliki wszystkiego co latało, pływało, jeździło i biegało po normandzkich terenach pamiętnego Czerwca 1944 roku ! Rejestracja elektroniczna trwa do czwartku 10 Października 2019 do godziny 12.00. Po tym czasie modele będzie można zgłosić w sekretariacie na miejscu w dniu konkursu ! Serdecznie Zapraszamy !!!!
 6. Przygotowania do V-go PRO-MODELIKA idą pełną parą !! Dotarły już do nas medale: Oraz pierwsze Nagrody Specjalne ufundowane przez Sklep Modelarski EXITO !! Już wkrótce ruszy rejestracja elektroniczna !! Zapraszamy !!
 7. Witajcie !! Z przyjemnością pragnę ogłosić że w sobotę 12 października br, odbędzie się V edycja naszego jednodniowego konkursu modelarskiego !! W tym roku kategorią specjalną będzie "Normandia 44!", czyli nasz modelarski hołd dla tej jednej z najbardziej znanych operacji II Wojny Światowej !! Czekamy na Czołgi, Samoloty, Figurki i Okręty jakie brały udział tego pamiętnego czerwcowego dnia ! Tak samo jak w poprzednich latach, nasza impreza odbędzie się w Spółdzielni Mieszkaniowej "Nowy Prokocim" przy ulicy Kurczaba 25 w Krakowie. Dalsze informacje o konkursie i dodatkowych atrakcjach wkrótce !! Serdecznie zapraszamy !!
 8. Witajcie !!! I oto rozpoczęła się ostatnia prosta przed Pro-Modelikiem !! Dziś o 15.00 zamykamy rejestrację elektroniczną. Kto nie zdążył będzie mógł zarejestrować swoje prace na miejscu w sekretariacie ! Przypominamy jak do nas dojechać: Czekamy na Was jutro od godziny 8.00 !! Do zobaczenia !!
 9. Czołgiem (lub samolotem) !! Konkurs już w najbliższą sobotę !! Jak co roku dodatkową atrakcją będzie wystawa zdjęć. Tym razem będziecie mogli zapoznać się z historią i tradycjami 6 Brygady Powietrznodesantowej im. gen. bryg. Stanisława Sosabowskiego !! Rejestracja elektroniczna pod tym linkiem lub starym systemem mailowym opisanym na stronie SM "Nowy Prokocim": https://docs.google.com/forms/d/173TegnxL8vUU4bpTDBt7rWD_MUVlrI_DxTEkyg2dHZE/viewform?edit_requested=true Będzie możliwa do piątku do godziny 15.00. Po tym czasie zarejestrować model można na miejscu w sekretariacie w dniu konkursu na miejscu ! Serdecznie zapraszamy !!
 10. PRO-MODELIK już za dwa tygodnie !! Dziś prezentujemy medale ! Rejestracja trwa !! Serdecznie zapraszamy !!
 11. Modelarze i Modelarki !! Czwarta Edycja Konkursu Plastikowych Modeli Redukcyjnych "PRO-MODELIK" już za miesiąc !! Nowością począwszy od tego roku będą kategorie specjalne w których będzie można zdobyć Wyjątkowy Puchar !! Na pierwszy ogień rzucamy "1946 Wojna Trwa !!" Czyli wszelkie Wunderwaffy i Top Sikrety jakie latałyby ,pełzały i pływały gdyby II Wojna potrwała dłużej !! W tym roku po raz pierwszy uruchamiamy rejestrację on-line ! Swoje prace można zgłaszać pod tym linkiem: https://docs.google.com/forms/d/173TegnxL8vUU4bpTDBt7rWD_MUVlrI_DxTEkyg2dHZE/viewform?edit_requested=true Rejestracja modeli będzie możliwa także analogowo, wypełniając kartę startową na miejscu w dniu konkursu do godziny 11.00. Serdecznie zapraszamy !!
 12. Witam !! Bardzo proszę o dodanie do kalendarza imprez IV Edycję Konkursu Plastikowych Modeli Redukcyjnych "PRO-MODELIK". Odbędzie się ona w sobotę 20 października 2018 roku w Krakowie. Nasza jednodniowa impreza jak co roku odbędzie się w Spółdzielni Mieszkaniowej "Nowy Prokocim" przy ulicy Kurczaba 25 w Krakowie. Bardzo dziękuję i serdecznie zapraszamy !!
 13. Witam !! Z przyjemnością chcę ogłosić że w sobotę 20 października br, odbędzie się już IV edycja naszego jednodniowego konkursu modelarskiego !! Tak samo jak w poprzednich latach, nasza impreza odbędzie się w Spółdzielni Mieszkaniowej "Nowy Prokocim" przy ulicy Kurczaba 25 w Krakowie. Dalsze informacje o konkursie i dodatkowych atrakcjach wkrótce !! Serdecznie zapraszamy !!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.