Jump to content

PRO MODEL

Members
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

 • Location
  Festung Krakau

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witajcie ! Niestety ze względu na sytuację epidemiczną w kraju, a w szczególności rosnącą liczbę zakażeń w Małopolsce i Krakowie, musimy odwołać tegoroczną edycję "PRO-MODELIKA" Jest nam z tego powodu bardzo przykro i liczymy że w przyszłym roku wszystko wróci do normy.. Do zobaczenia w takim razie za rok !!
 2. Witajcie !! Chciałbym zaprosić całą brać modelarską na szóstą edycję naszego jednodniowego Konkursu Modelarskiego "PRO-MODELIK" !! Jeśli wszystko w tym trudnym czasie się ułoży to 10 Października 2020 widzimy się w SM "Nowy Prokocim" !! Liczymy że do tego czasu będzie możliwe przeprowadzenie naszej wyjątkowej imprezy modelarskiej !! A więc trzymamy ręke na pulsie i bierzemy się do przygotowań !! Będziemy Was informować na bieżąco Do Zobaczenia !!
 3. I gotowe !! Brakuje tylko Was !! Zapraszamy jutro od 8.00 !! Serdecznie Zapraszamy !!!
 4. Witajcie !! Do PRO-MODELIKA ostatnia prosta !! Przypominam że rejestracja elektroniczna jest możliwa tylko do dzisiaj ! Po tym czasie zarejestrować swój model będziecie mogli już tylko ręcznie na miejscu w dniu konkursu A tutaj fotki jak do nas trafić Serdecznie Zapraszamy !!!
 5. Witam !! Miło mi poinformować że dodaliśmy kolejne dwie nagrody specjalne: "ZAORANE" za najlepszy model maszyny rolniczej oraz "Za Najlepszy Model w Barwach NATO" od ISTA Polska ! Zapraszamy !!
 6. Z przyjemnością ogłaszam że ruszyła rejestracja elektroniczna na naszą V edycję "PRO-MODELIKA" ! ! ! Zapraszamy Wszystkich Modelarzy na naszą wyjątkową, jednodniową imprezę ! Swoje prace można zgłaszać tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform Kategorie: • Samoloty: o S1 - 1:72 do 1:144 o S2 - 1:48 i większe • Śmigłowce: o H1 - 1:72 do 1:144 o H2 - 1:48 i większe • Pojazdy wojskowe gąsienicowe: o PG1 - 1:72 do 1:48 o PG2 - 1:35 • Pojazdy wojskowe kołowe: o PK1 - 1:72 do 1:48 o PK2 - 1:35 • Artyleria bez napędu: o A -
 7. Przygotowania do V-go PRO-MODELIKA idą pełną parą !! Dotarły już do nas medale: Oraz pierwsze Nagrody Specjalne ufundowane przez Sklep Modelarski EXITO !! Już wkrótce ruszy rejestracja elektroniczna !! Zapraszamy !!
 8. Witajcie !! Z przyjemnością pragnę ogłosić że w sobotę 12 października br, odbędzie się V edycja naszego jednodniowego konkursu modelarskiego !! W tym roku kategorią specjalną będzie "Normandia 44!", czyli nasz modelarski hołd dla tej jednej z najbardziej znanych operacji II Wojny Światowej !! Czekamy na Czołgi, Samoloty, Figurki i Okręty jakie brały udział tego pamiętnego czerwcowego dnia ! Tak samo jak w poprzednich latach, nasza impreza odbędzie się w Spółdzielni Mieszkaniowej "Nowy Prokocim" przy ulicy Kurczaba 25 w Krakowie. Dalsze informacje
 9. Witajcie !!! I oto rozpoczęła się ostatnia prosta przed Pro-Modelikiem !! Dziś o 15.00 zamykamy rejestrację elektroniczną. Kto nie zdążył będzie mógł zarejestrować swoje prace na miejscu w sekretariacie ! Przypominamy jak do nas dojechać: Czekamy na Was jutro od godziny 8.00 !! Do zobaczenia !!
 10. Czołgiem (lub samolotem) !! Konkurs już w najbliższą sobotę !! Jak co roku dodatkową atrakcją będzie wystawa zdjęć. Tym razem będziecie mogli zapoznać się z historią i tradycjami 6 Brygady Powietrznodesantowej im. gen. bryg. Stanisława Sosabowskiego !! Rejestracja elektroniczna pod tym linkiem lub starym systemem mailowym opisanym na stronie SM "Nowy Prokocim": https://docs.google.com/forms/d/173TegnxL8vUU4bpTDBt7rWD_MUVlrI_DxTEkyg2dHZE/viewform?edit_requested=true Będzie możliwa do piątku do godziny 15.00. Po tym czasie zarejestrować model można na miejscu w sekretar
 11. PRO-MODELIK już za dwa tygodnie !! Dziś prezentujemy medale ! Rejestracja trwa !! Serdecznie zapraszamy !!
 12. Modelarze i Modelarki !! Czwarta Edycja Konkursu Plastikowych Modeli Redukcyjnych "PRO-MODELIK" już za miesiąc !! Nowością począwszy od tego roku będą kategorie specjalne w których będzie można zdobyć Wyjątkowy Puchar !! Na pierwszy ogień rzucamy "1946 Wojna Trwa !!" Czyli wszelkie Wunderwaffy i Top Sikrety jakie latałyby ,pełzały i pływały gdyby II Wojna potrwała dłużej !! W tym roku po raz pierwszy uruchamiamy rejestrację on-line ! Swoje prace można zgłaszać pod tym linkiem: https://docs.google.com/forms/d/173TegnxL8vUU4bpT
 13. Witam !! Bardzo proszę o dodanie do kalendarza imprez IV Edycję Konkursu Plastikowych Modeli Redukcyjnych "PRO-MODELIK". Odbędzie się ona w sobotę 20 października 2018 roku w Krakowie. Nasza jednodniowa impreza jak co roku odbędzie się w Spółdzielni Mieszkaniowej "Nowy Prokocim" przy ulicy Kurczaba 25 w Krakowie. Bardzo dziękuję i serdecznie zapraszamy !!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.