Jump to content

Hafes

Members
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wrocław
 • Interests
  no chyba wiadomo:)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Temat zamknięty, model wymieniony.
 2. Cześć Nie skleję go więc może znajdzie innego właściciela. Model oczywiście nowy. Chętnie wymienię za coś kołowego w 1/35 albo w 1/72. Mogą też być nietknięte figurki do Age of Sigmar. Chyba że ktoś ma jakąś inną ciekawą propozycję. Można śmiało pisać.
 3. Siema, ostatnio zachciało mi się pograć w Shadespire i nakupiłem do tego trochę figurek. Te tutaj to Ironskull's Boyz. Mazane Valleyo i Citadelami. Można się pastwić Teraz czas na Sepulchral Guard (szkieletory).
 4. 100 pln + przesyłka i taniej nie będzie
 5. Mała obniżka - 110 PLN plus przesyłka.
 6. Model nówka. Cena 90 PLN. Przesyłkę pokrywam ja. Ewentualna wymiana na coś w 1/35 albo co tam kto ma fajnego a nie chce skleić Figurki do Age of Sigmar też wchodzą w grę. Można się dogadać.
 7. Siema. do sprzedania Korweta klasy Flower z Revella. Skala 1/144. Model otwarty w ale wszystko w woreczkach i na ramkach. Cena 120 + 15 przesyłka pocztą. Ewentualnie chętnie zamienię na PBR mk2 z Tamiya. Chyba że ktoś ma jakieś inne ciekawe propozycje w skali 1/35
 8. Jak dla mnie super Troszkę mnie tylko w oczy kłują te dwa kamienie przy samym sFH. Przy takim ułożeniu nijak z żadnej strony by po nich nie przejechali zjeżdżając z drogi
 9. Dzięki Jeszcze kilka fotek w innym świetle.
 10. Nie, zwykła gaza opatrunkowa nasączona rozwodnioną farbką i zwinięta. Paski wycięte z taśmy malarskiej i pomalowane.
 11. Siema. Takie mi się ulepiło ostatnio dziwadło. AML-90 z Takoma w 1/35. Malowany pierwszy raz akrylami Miga i pierwszy raz w użyciu Worn Effect od AK. Trochę za ciemny chyba wyszedł :/ Ale ogólnie jestem zadowolony. Można się pastwić
 12. Roczna przerwa mnie nie tłumaczy. Mogłem zrobić ale nie pomyślałem. Czasem za dużo na raz i za szybko bym chciał. Następnym razem będzie lepiej.
 13. Faktycznie. Po bliższym przejrzeniu widać ze jednak sa czarne:/
 14. Dzięki:) z oznaczeniami miałem problem bo w modelu były tylko czarne krzyże a na foci są białe. Jak zacząłem kombinować z wycinaniem szablonu to mi krzywy wychodził. Może jeszcze raz się zmobilizuję
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.