Jump to content

Witcher19pl

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Czarna dziura
 1. Dzięki Seb , każdy się uczy na błędach. Dzięki bazylms ,taki chciałem uzyskać efekt i jestem z niego zadowolony
 2. Fajnie wyszedł ten tiger , podoba mi się wysoki poziom wykończenia modelu. Wady tak jak koledzy napisali wyżej ale kto niepopełnia błędów .
 3. Witam serdecznie Przedstawiam niedawno skończony model PzKpfw VI Tiger firmy dragon, po długich zmaganiach udało mi się za kończyć prace, życzę miłego oglądania .
 4. Dzięki za wszelkie opinie i ciekawe wskazówki, które przydadzą się następnym razem. Pozdro.
 5. Nie wiem dlaczego przyczepiłeś się gąsek ,bo na każdym zdjęciu są proste."Zalany klejem" -kratka tak zgadzam się. Nie zgodzę się co do rdzawych zacieków, których nigdy nie wykonuje w swoich modelach. Do gąsienic użyłem pigmentów vallejo dark yellow i burnt umber, natomiast wash wykonałem farbkami artystycznymi(oleje).
 6. Dzięki za opinie i ciekawe wskazówki.
 7. Pierwszy raz słyszę tak głupi komentarz . Jeśli możesz sprecyzuj swoją koncepcje , bo jeśli jest to cytuje "Jeden i drugi stał po błotniki tydzień w słonej wodzie albo walczyły w Vietnamie " jest to słaba koncepcja. Piszesz że modele są najwyżej przeciętne , sprecyzuj dlaczego bo jeśli jest to tylko kolor błota to jest to słaba ocena z twojej strony. I skrzynka nie jest błękitna proszę się dobrze przyjrzeć i dopiero pisać opinie. Pozdro.
 8. Ciekawa opinia, trochę zabawna ta twoja forma oceny, jeśli możesz sprecyzuj na przyszłość bardziej swoją opinie. Owszem tylna kratka jest trochę zalana farbą, twierdzisz że model gdzieniegdzie jest krzywy, "zacipany" i zalany klejem tylko nie napisałeś gdzie .
 9. Witam. Model jest z firmy Academy. Jeśli chodzi o sam model efekt końcowy jest dla mnie zadowalający ale każda opinia jest dla mnie wskazówką. Co do gąsienic możliwe że masz racje, będę musiał to sprawdzić. Pozdro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.