Jump to content

czolgista55

Members
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Miasto Królewskie
 1. Widzę ale jest to samo rozwiązanie co ja chcę zastosować
 2. Fakt trochę inne, a jak byś znalazł fokę żeby było widać przedni most to zamieścisz w temacie?
 3. W oryginale jest tak jak ja robie wał idzie bezpośrednio z mostu do mostu
 4. A widzisz lepsze rozwiązanie?
 5. Zatme będzie to otwór a nie dziura
 6. Za kabiną będzie takie coś (u mnie będzie chłodnica oleju, 4 butle, 2 zbiorniki paliwa i 2 koła zapasowe) tylko jeszcze nie wiem z czego zrobić tą ramę i gdzie dać koła zapasowe. Pod zbiorniki paliwa czy na samą górę? voseba z tyłu przedniego mostu wywiercę dziurę, skrócę wał na środku (aby zachować te końcówki) ile będzie trzeba i wsadzę go do dziur, a drugi wał to wiadomo do skrzyni
 7. Sorki Truckerek93 fotka robiona fonem bo chwilowo nie dysponuje aparatem
 8. Praetorian ja bym to zrobił delikatnie otwornicą a potem krawędzie papierem wodnym przeszlifował
 9. No cóż widzę że nikt mi nie chce pomóc. Zabrałem się za przeróbkę bez opinii rzeczoznawcy. Całość zostanie jeszcze wyczyszczona papierem wodnym a ta przerwa w łączeniu będzie zaszpachlowana. Musiałem ją zrobić bo krzywo uciąłem ramę i jak wiadomo jak bym nie zrobił tej przerwy to Scania robiła by 4 ślady. Taka mała przymiarka błotników (kupie pilnie jeszcze 2 takie)
 10. Witam, po dłuższej przerwie wracam do mojej scanii. Zdobyłem kilka potrzebnych części i mogę wznowić budowę. Jestem zapalony na scanie 8x4 i stąd moje pytanie do was. Chcąc dołożyć drugą oś napędzaną mogę uciąć starą ramę w tym miejscu i dokleić do nowej? (Chciałbym aby choć trochę były zachowane oryginalne wymiary)
 11. No to koła przednie zrobie szersze ale co z bliźniakami?? Też poszerzyć?? A co do butli to jutro będe szpachlował
 12. Ej Serek ja tego nie wymyśliłem! Jak nie wierzysz to ci moge tą butle wysłąć ale na twój koszt
 13. Moczyłem naraz 2 butle i tylko jedna ucierpiała Może była z wadliwego materiału. No ale co mam poradzić stało się! Proszę was po rade jak to naprawić, a może ma kotoś na zbyciu taką butle?
 14. Niestety potwierdziły się moje obawy co do długiego trzynania w docie Jedna butla ucierpiała w tej kompieli, ma takie ubytki że nie wiem czy szpachlować czy szukać na złomie nowej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.