Jump to content

DRFT

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. DRFT

  Zvezda T34/85 1:35

  Cześć, tak jak wyżej zostało wspomniane, to są nowe wypusty i są o wiele lepsze niż to co kiedyś było. Sklejałem ostatnio IS'a i było tam o wiele więcej nadlewek, i dla przykładu osłona na silnik to był pojedynczy element wylany z plastiku a tutaj mamy kilka elementów plus siatka. Ze składaniem nie ma tragedi, nie trzeba szpachlować. Jedynie wieża ma dziwne rozwiązanie, bo zamaist zrobić prosto po spawie górny i dolny element żeby to złączyć to jest to taka 'fala' i trzeba teochę później poszlifować żeby nie było widać łączenia. Gąsienice są okej, dobrze na siebie nachodzą ale trzeba je szlifować na bokach bo widać łączenie formy w tym miejscu. Ogolnie za taką cenę to model bajka, detale ostre nic nie zlane, dla przykładu mam teraz model Bronco i detale na takim samym poziomie, tutaj Bronco wygrywa ilością elementów no i blachą w zestawie. Zapomniałbym dodać, Zvezda kosztuje 80zł a Bronco 150 z czego tam są jeszcze figurki, tak więc można do Teciaka dokupić za taką różnice blaszki i zostanie jeszcze... Ale się rozpisałem. Pozdrawiam
 2. Witam, zabrałem się dzisiaj w końcu za zrobienie zdjęć bo już mi tak model leży od początku stycznia i się doczekał:
 3. DRFT

  SU-100 Zvezda 1:35

  Cześć, gąsienice to fakt, słabo to wygląda, tak by się raczej nie powyginały. Przez te gumy nie można osiągnąć tych kątów przy zawijaniu, wszystko jest takie zaokrąglone i nawet na nie zniszczonym model gumiaki psują efekt końcowy.Szkoda że wiele modeli i nawet dwukrotnie droższych ma gumy w zestawie. Co do syfu na modelu, to chyba rzeczywiście jest tego za mało, samego kurzu czy pyłu. Jeśli chodzi o zniszczenia kół i ogólnie poniszczone czołgi to przeglądałem masę zdjęć i widziałem naprawdę dziwne akcje... koła całe, wózki całe a i tak te przednie wylatują z dziury jakby nikt tego nie skręcił w fabryce. pozaginane, pozrywane, jakby ktoś na modelu obcęgami to rwał, to i sam bym nie wiedział co o tym myśleć. To jest bardzo ciekawe, jak te przednie koło z tym kawałkiem stali sobie ładnie stoi ustawione jak do zdjęcia patrząc na to co się stało z przodem. To mi się bardzo podoba, tak się głowie co tutaj się stało, gąsienice całe, nie widać żeby cos wybuchło a i teren prosty, a on sobie po prostu leży na dachu... Jest masa zdjęć z 2WŚ ze zniszczonymi pojazdami a niektóre są naprawdę dziwne . Dzięki za opinie, pozdrawiam.
 4. Witam, skończyłem ostatnio model Zvezdy, zapraszam do galerii.
 5. DRFT

  Sd.Kfz.11/4 1:35

  Witam, po kilku latach postanowiłem wrócić do modelarstwa. Najpierw coś tam sobie przypomniałem malując starego Shermana dwa razy, samo usuwanie farby z modelu Dragona to jakaś udręka, wamod ledwo coś ściągnął, próbowałem nawet lekko benzyną ale plastik zaczął śmierdzieć i męczyłem się zmywaczem wamoda, z kolei z plastiku od AFV, wamod zmył farbę bez problemu. Jest to stary model wyciągnięty z szafy kilka uchytów nie ma, jakiejś klamki itd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.