Jump to content

ISMR

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W związku z przypadającą w przyszłym roku 80 rocznicą Bitwy o Anglię, pragniemy w ramach 14 IKM rozegrać kategorię specjalną dotyczącą tego wydarzenia. W kategorii tej mogą brać udział modele przedstawiające samoloty biorące udział w bitwie o Anglię w okresie od lipca do października 1940 roku. Konkurs zostanie rozegrany w następujących klasach: 1. Plastikowe modele samolotów przedstawiające maszyny biorące udział w bitwie o Anglię wszystkie skale. 2. Kartonowe modele samolotów przedstawiające maszyny biorące udział w bitwie o Anglię wszystkie skale. Modele zgłoszone do konkursu mogą brać również udział w festiwalu modelarskim. W konkursie mogą brać udział modele nagrodzone w poprzednich edycjach IKM. Komisje sędziowskie przyznają do trzech równorzędnych wyróżnień w każdej z klas. W przypadku innej ilość modeli zasługujących na wyróżnienie, ta ilość może być, za zgodą sędziego głównego zmieniona. Oceny modeli dokona komisja sędziowska powołana przez organizatora. Ustalenia komisji są ostateczne i nie podlegają oprotestowaniu.
 2. Serdecznie zapraszamy wszystkich modelarzy do Inowrocławia na kolejną odsłonę naszej imprezy. 14 Inowrocławski Konkurs Modelarski odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2020 roku.
 3. Z żalem muszę przyznać że informacja o ślubie i integracji na weselu była żartem Prima aprilisowym. Krzysiek się ociąga i nie wiadomo kiedy to nastąpi. A integracja będzie zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami o godzinie 18:00 w miejscu gdzie jest zawsze ustawiony bufet, czyli w budynku hali sportowej "Kujawianka".
 4. Pamiętacie modele naszego juniora Krzysia Krajewskiego, który to z każdej imprezy modelarskiej przywoził stertę wyróżnień i nagród ? Czas płynie i stało się nasz Krzyś stał się Krzysztofem i w sobotę 27 kwietnia 2019 o godzinie 16:00 w Kościele p.w. Matki Boskiej Szkaplerznej w Wierzchosławicach k/Inowrocławia zmienia stan cywilny i szczęśliwym małżonkiem zostanie. A że weselisko Państwo Młodzi wielkie postanowili wyprawić, to i miejsce dla gości Inowrocławskiego Konkursu się znajdzie i zapraszają w sobotę na godzinę 18:00 do Domu Weselnego Harasówka k/Gniewkowa. Autobus dla gości weselnych będzie odjeżdżał spod Hali Kujawianka o godzinie 15:30 i o godzinie 17:30, a wracał będzie o godzinie 1:00 i 3:00. Państwo młodzi proszą uczestników Inowrocławskiego Konkursu o nie przynoszenie prezentów, ani kwiatów, a jedynie drobne upominki dla dzieci z domów dziecka.
 5. Dzisiaj dotarły nagrody od producenta doskonałych modeli z szachownicą ARMA-HOBBY
 6. Wydawnictwo modeli kartonowych WEKTOR jest kolejnym naszym sponsorem nagród. Jednak Ci którzy nie będą chcieli czekać na nagrody będą mogli kupić sobie modele tego wydawnictwa na stoisku handlowym jakie bedzie na naszej imprezie.
 7. Na Naszej imprezie będzie działał ANTYKWARIAT MODELARSKI. Jeżeli więc chcecie przewietrzyć wasze szafy i pozbyć się modeli, które jakoś opierają się aby trafić na wasz warsztat, przywieźcie je. Być może trafi się nabywca. Może też w Antykwariacie znajdziecie model pozornie niedostępny ? Procedura bardzo uproszczona, my za Was odwalimy całą robotę. Zgodnie z naszą zasadą dla nas to non-profit. Wszystkie zasady poznacie klikając na klawisz ANTYKWARIAT MODELARSKI
 8. Dzisiaj z wielką przyjemnością przedstawiamy nagrody, jakie otrzymaliśmy od COBI SA, wyłączny importer modeli, farb i akcesoriów firmy REVELL. COBI jest też producentem cieszących się wielkim zainteresowaniem na całym świecie klocków, zabawek i gier familijnych.
 9. Dotarły do nas nagrody od Mirage-Hobby za co sponsorowi bardzo dziekujemy. Więc Panie i Panowie "Poloneza czas zaczynać" zapraszamy na stronę ISMR.PL i tam prosimy zgłaszać Swoje modele.
 10. Nie przedstawiliśmy jeszcze naszego plakatu, a wyglada on tak. Wiem, wiem, oczekiwaliście że bedzie na nim Mi-24 ale i tym razem go nie będzie Twarzą imprezy jest nasz kolega klubowy Krzysztof Zabłocki przez wielu znany jako Kurt.
 11. Rozpoczęliśmy już przyjmowanie zgłoszeń internetowych. W tym roku z uwagi na nieustanne prośby skomplikowaliśmy nasz formularz zgłoszeń poprzez dołożenie pola w formularzu „Producent/Wydawca” Z założenia nasz formularz miał być jak najłatwiejszy, dlatego od samego początku nie wpisywało się niepotrzebnych informacji. Tym razem jednak wobec przemocy i nacisków ustąpiliśmy i na kartce pod modelem pojawi się informacja z jakiego zestawu model został zbudowany. Prosimy też zwrócić uwagę, że pojawiły się dodatkowe „ptaszki” do zaznaczania zgłoszenia modelu do rywalizacji o nagrody specjalne.
 12. W puli Nagród Specjalnych, niezmiennie od lat, jest nagroda Koszalińskiego Plutonu Modelarskiego "POD BUT". Ekipa z Koszalina to bardzo prężny zespół doskonałych kumpli, których prace są nagradzane na imprezach modelarskich i są organizatorami Bałtyckiego Festiwalu Modelarskiego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.