Jump to content

ISMR

Members
 • Posts

  38
 • Joined

 • Last visited

Reputation

2 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak to mówią - do trzech razy sztuka. 14 Inowrocławski Konkurs Modelarski miał odbyć się w 2020 roku, lecz COVID pokrzyżował nam plany. W 2021 także konkursu nie będzie, ale my się nie poddajemy i z optymizmem patrzymy w przyszłość. Liczymy, że w końcu imprezy modelarskie będą mogły odbywać się bez żadnych ograniczeń i restrykcji. Dlatego już teraz zapraszamy Was do Inowrocławia w 2022 roku. 14 Inowrocławski Konkurs Modelarski odbędzie się w 25-26 czerwca 2022 w Hali Widowiskowo-Sportowej "Kujawianka" przy III L.O. im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu przy ul. Narutowicza 53. Zapraszamy!
 2. Z uwagi na panującą w kraju sytuację epidemiczną z przykrością informujemy, że podjęliśmy decyzję o odwołaniu Inowrocławskiego Konkursu Modelarskiego w 2021 roku. Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać na IKM za rok.
 3. Jako organizatorzy 14 Inowrocławskiego Konkursu Modelarskiego z przykrością musimy poinformować iż nasz konkurs się w tym roku nie odbędzie. Z racji obecnie panujących warunków i dbałości o Wasze zdrowie nie jesteśmy w stanie zapewnić bezpiecznego przebiegu naszej imprezy. Jednocześnie informujemy, że 14 Inowrocławski Konkurs Modelarski odbędzie się w dniach 10-11 kwietnia 2021 roku, na który wszystkich serdecznie zapraszamy. Załoga ISMR
 4. W przyszłym tygodniu startujemy z rejestracją modeli na naszą imprezę. Szczegóły już niebawem.
 5. 14 Inowrcławski Komkurs Modelarski 4-5 kwietnia 2020. Przypominamy o kategorii specjalnej czyli Bitwa o Anglię. W związku z przypadającą w przyszłym roku 80 rocznicą Bitwy o Anglię, pragniemy w ramach 14 IKM rozegrać kategorię specjalną dotyczącą tego wydarzenia. W kategorii tej mogą brać udział modele przedstawiające samoloty biorące udział w bitwie o Anglię w okresie od lipca do października 1940 roku. Konkurs zostanie rozegrany w następujących klasach: 1. Plastikowe modele samolotów przedstawiające maszyny biorące udział w bitwie o Anglię wszystkie skale. 2. Kartonowe modele samolotów przedstawiające maszyny biorące udział w bitwie o Anglię wszystkie skale.
 6. Szanowni Państwo oto oficjalny plakat reklamujący 14 Inowrocławski Konkurs Modelarski 4-5 kwietnia 2020. Inowrocławski Konkurs Modelarski Festiwal Modeli Kartonowych Festiwal Modeli Plastikowych Memoriał Benedykta Kempskiego Memoriał Piotra Stempowskiego oraz kategoria specjalna z okazji 80 rocznicy Bitwy o Anglię, czyli modele samolotów przedstawiające maszyny biorące udział w bitwie o Anglię.
 7. W związku z przypadającą w przyszłym roku 80 rocznicą Bitwy o Anglię, pragniemy w ramach 14 IKM rozegrać kategorię specjalną dotyczącą tego wydarzenia. W kategorii tej mogą brać udział modele przedstawiające samoloty biorące udział w bitwie o Anglię w okresie od lipca do października 1940 roku. Konkurs zostanie rozegrany w następujących klasach: 1. Plastikowe modele samolotów przedstawiające maszyny biorące udział w bitwie o Anglię wszystkie skale. 2. Kartonowe modele samolotów przedstawiające maszyny biorące udział w bitwie o Anglię wszystkie skale. Modele zgłoszone do konkursu mogą brać również udział w festiwalu modelarskim. W konkursie mogą brać udział modele nagrodzone w poprzednich edycjach IKM. Komisje sędziowskie przyznają do trzech równorzędnych wyróżnień w każdej z klas. W przypadku innej ilość modeli zasługujących na wyróżnienie, ta ilość może być, za zgodą sędziego głównego zmieniona. Oceny modeli dokona komisja sędziowska powołana przez organizatora. Ustalenia komisji są ostateczne i nie podlegają oprotestowaniu.
 8. Serdecznie zapraszamy wszystkich modelarzy do Inowrocławia na kolejną odsłonę naszej imprezy. 14 Inowrocławski Konkurs Modelarski odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2020 roku.
 9. Z żalem muszę przyznać że informacja o ślubie i integracji na weselu była żartem Prima aprilisowym. Krzysiek się ociąga i nie wiadomo kiedy to nastąpi. A integracja będzie zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami o godzinie 18:00 w miejscu gdzie jest zawsze ustawiony bufet, czyli w budynku hali sportowej "Kujawianka".
 10. Pamiętacie modele naszego juniora Krzysia Krajewskiego, który to z każdej imprezy modelarskiej przywoził stertę wyróżnień i nagród ? Czas płynie i stało się nasz Krzyś stał się Krzysztofem i w sobotę 27 kwietnia 2019 o godzinie 16:00 w Kościele p.w. Matki Boskiej Szkaplerznej w Wierzchosławicach k/Inowrocławia zmienia stan cywilny i szczęśliwym małżonkiem zostanie. A że weselisko Państwo Młodzi wielkie postanowili wyprawić, to i miejsce dla gości Inowrocławskiego Konkursu się znajdzie i zapraszają w sobotę na godzinę 18:00 do Domu Weselnego Harasówka k/Gniewkowa. Autobus dla gości weselnych będzie odjeżdżał spod Hali Kujawianka o godzinie 15:30 i o godzinie 17:30, a wracał będzie o godzinie 1:00 i 3:00. Państwo młodzi proszą uczestników Inowrocławskiego Konkursu o nie przynoszenie prezentów, ani kwiatów, a jedynie drobne upominki dla dzieci z domów dziecka.
 11. Dzisiaj dotarły nagrody od producenta doskonałych modeli z szachownicą ARMA-HOBBY
 12. Wydawnictwo modeli kartonowych WEKTOR jest kolejnym naszym sponsorem nagród. Jednak Ci którzy nie będą chcieli czekać na nagrody będą mogli kupić sobie modele tego wydawnictwa na stoisku handlowym jakie bedzie na naszej imprezie.
 13. Na Naszej imprezie będzie działał ANTYKWARIAT MODELARSKI. Jeżeli więc chcecie przewietrzyć wasze szafy i pozbyć się modeli, które jakoś opierają się aby trafić na wasz warsztat, przywieźcie je. Być może trafi się nabywca. Może też w Antykwariacie znajdziecie model pozornie niedostępny ? Procedura bardzo uproszczona, my za Was odwalimy całą robotę. Zgodnie z naszą zasadą dla nas to non-profit. Wszystkie zasady poznacie klikając na klawisz ANTYKWARIAT MODELARSKI
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.