Jump to content

Przemek - MaXus

Members
 • Content Count

  394
 • Joined

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  dolnośląskie
 • Interests
  Wszystkim po trochu.
 • Occupation
  Psucie i naprawianie w różnej kolejności i z różnym skutkiem.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ponieważ dostałem wiadomość wyjaśniającą, jakoby kacza obława spowodowana była (przepraszam za mocne słowo) ogólnym rozpierdalaniem przez rzekomy drób, to wyjaśnię w kilku słowach swój punkt widzenia. Aczkolwiek, rozpierdol to mocne i względne słowo Różnice w zdaniach i sposobie prowadzenia dyskusji zawsze były i będą, a że niektórzy czasem napiszą coś bezpośrednio i otwarcie, zamiast w pseudouprzejmych podejściach robić jeszcze większy kipisz, cóż. Pytanie więc, kto jest większym rozpierdalaczem. IMO, kto ma w sobie choć krztę obiektywizmu i samokrytyki przechodzi nad tym do porządku dziennego, a nawet wyciąga wnioski. Zresztą, za długo by tłumaczyć. W każdym razie rozumiem, że nie oddziela się Tu prywaty od korzyści stricte modelarskich dla użytkowników. A dlaczego. taka dygresja na koniec. Nikogo nie zastanawia, dlaczego nie było problemów z ogłaszaniem poprzednich warsztatów Scale fun, oraz robieniem rzekomego rozpierdolu? Nikt z administracji nie ma własnego zdania, żeby się postawić, przedyskutować i nie pomagać w robieniu prywaty urażonemu ego pozdrawiam adminowi, który jako pierwszy zaczął dziecinne podchody w sranie (jak to ładnie tutaj wyraził, a rozumiem, że za jego przykładem mogę i ja) na kaczym forum? To tyle w temacie. Zapraszam do Łodzi, naprawdę warto, można zdobyć masę doświadczeń i pogadać ze świetnymi ludźmi, takimi normalnymi.
 2. Pytanko, ponieważ założyłem wątek o zbliżających się warsztatach modelarskich w Łodzi, coś się chyba jednak dzieje ze skryptem forum, ponieważ po kilku minutach wątek zniknął. Mogę prosić o podpięcie wątku, podobnie jak na przykład zrobiono to z "Warsztaty modelarskie w Poznaniu". W razie potrzeby doślę raz jeszcze tekst ogłoszenia. pzdr
 3. Takie coś teraz będzie. Jakoś się tak złożyło, że wodno-lotne znowu będzie, w nietypowym i niespotykanym nigdzie malowaniu maszyny Karla Enteschützer'a. Zasłużył się niespotykanym męstwem i wytrwałością, samojeden zestrzeliwując kilka (bądź kilkanaście - różnie źródła podają) zdradzieckich maszyn wroga: Duży jest skubany, cztery razy sprawdzałem na pudełku, czy aby na pewno to 1/72:
 4. Nieśmiałe próby z chippingiem, modulowane poniższym zestawikiem - całkiem przyjemna robota.
 5. ...a taki może być? fotka znaleziona w sieci Dokładnie, zresztą to zdjęcie było pomysłem na model i punktem wyjściowym
 6. @Flachenty - Dzięki Tymczasem, wieża w zasadzie skończona:
 7. Iracki ma być. Największa przeróbka, to wieża chyba tylko, mam nadzieję. Wzorowałem się na egzemplarzu SBS model + poprawki własne. Tyle na razie, choć jeszcze trzeba będzie podszliwować tu i ówdzie, oraz nadać fakturę:
 8. Dzięki, jak znajdę czas i chęci, spróbuję może jeszcze coś napstrykać ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.