Jump to content

OjciecDyrektor

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About OjciecDyrektor

 • Birthday 02/01/1995

Personal Information

 • Location
  Olkusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czarny na ramę to zły pomysł. Żadna ciężarówka nie ma w serii czarnej ramy, tylko zawsze jest to odcień szarego, najczęściej pokroju antracytu.
 2. Witam. Wczoraj otrzymałem już paczuszkę od kolegi Maacul, wiec można zaczynać prace nad modelem. Tak wygląda dach, który otrzymałem. Jest pare niedociągnięć, ale wynika to z błędów modelu o czym wspominano już w temacie Dafa LF. Przymierzyłem na szybko do kabiny italeri i nie jest źle. Zatem prace uważam za rozpoczęte.😀
 3. Dałeś klina, aż poszedłem sprawdzić do pudełka. Lampy są normalne stare z 4ki, po ksenonach w pudełku ani w instrukcji śladu nie ma. 🤣 Ogólnie dziwny model, bo w kabinie są i duże schowki i małe, będę musiał szpachlować. Jest kierownica zarówno od 4ki jak i Rki, obudowy akumulatorów z R, także można wybierać.
 4. Witam. Po skończeniu poprzedniego modelu zrobiło się jakoś nudno, nie mam co robić zimowymi wieczorami. To żeby sklejać kolejny model było pewne. Natomiast pojawił się pomysł bardziej ambitny, mianowicie odwzorowanie samochodu którym jeździł mój tata i z którym mam najwięcej wspomnień. Italeri ma w swojej stajni Scanię w takiej kabinie, ale niestety osiągalność na poziomie zero, a nie chce ryzykować z ebaya za 400zł z drugiego końca świata. Dlatego zakupiłem wersję Topline numer 3922. I plan jest następujący: dół wiadomo zostaje i się zgadza fajnie konfiguracja, a co do kabiny, to dół zostaje oryginalny z Italeri a sam dach zostanie wydrukowany drukarką 3D dzięki uprzejmości mojego kolegi, również użytkownika tego forum, Maacul'a. Dach zostanie zaczerpnięty z modelu, który przed laty złożyłem do gry 18 WoS Haulin. No i na ten moment to będzie na tyle. Będę się starać wrzucać postępy prac.
 5. Witam. Chciałbym przedstawić ukończony w 99% model (1% zostaje, gdyż będzie podmiana felg i być może rura z halogenami pojawi się na dachu). Jest to mój pierwszy w życiu model.
 6. Cześć! Mam na imię Tomek i od roku zacząłem bawić się w modelarstwo. Na koncie mam jeden gotowy model ciężarówki, a teraz stoję na początku kolejnego już poważniejszego projektu, również wagi ciężkiej. Prywatnie kończę studia na Politechnice Krakowskiej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.