Jump to content

KrystianJaw89

Members
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No chciał bym jednak aby model to był taki w którym będzie troszkę pracy a nie że będzie się on składał z 30 elementów i czy warto pchać się w modele samochodów przy malowaniu pędzlem ? Oczywiście karoserie będę chciał pomalować sprayem bo na aerograf mnie nie stać narazie
 2. Witam. Przepraszam że tak będę wam zawracał tyłek. Ale mam do was parę pytań;) jestem początkujący;) próbowałem zacząć zabawę w modelarstwie samolotów ale nie mogę jakoś ukończyć swojego Mig 21;) Stwierdzam że bardziej interesuje się motoryzacją;) mogli byście mi podpowiedzieć modele jakich firm polecacie na początek? Dodam że chciał bym sklejać modele samochodów cywilnych tzw "dla ludu" 😉 chciałbym aby były to modele takie ktore często można spotkać na drogach;) ale z tego co widziałem to Revell ma takie modele, ale jak u nich z jakością modeli? Chyba że możecie polecić jeszcze coś innego? Chciał bym aby były to modele w skali 1:24 bo mają już jakieś odwzorowanie;) Na początku myślę o modelu Garbusa lub Golfa;) Bardzo Proszę o wyrozumiałość i z Góry Dziękuję za Pomoc;)
 3. Ok. Dziękuję za pomoc;) w weekend będę coś działał;) tylko muszę wywiercić dziurki w skrzydłach. A czekam aż mi przyjdą wiertelka malutkie bo mam najmniejsze 1mm i jednak za duże jest ;( i chyba tylko przykleje dół skrzydeł i zadzpachluje ten spod 😉
 4. Jeszcze mam jedno pytanie. Podobno szpachle Tamiya Putty Basic można rozcieńczyć zmywaczem bezacetonowym. Co sądzicie na ten temat a będę napewno potrzebował delikatnie rozcieńczyć ta szpachelka bo w łączeniu kadłuba nie mam takich duzych szpar tylko delikatne łączenia;)
 5. Za maski płaciłem coś około 8 zł to spoko cena;) ale nie wiem jak do innych modeli. Ale mam jeszcze pytanie jak pogłębianie linie podziału np po szpachlowanie? Jakieś domowe narzędzie nada się do tego?
 6. Zniwelowalem łączenia na niebieskich butlach;) już nie ma łączen;) ale mam teraz pytanie. Przykleje skrzydła przednie i tylnie i zaszpachlowac łączenia. A potem wszystkie małe elementy poprzyklejac i nałożyć podkład na cały model? I kolejne pytanie jak mam zamaskować kokpit oraz wnęki na koła aby nie zamalować ich podkładem?
 7. A dlaczego? Coś więcej szczegółów?
 8. Dobra;) pewno w weekend coś podobnie;) chyba że córeczka się urodzi to będę musiał odstawić na chwilkę model;) bo termin mamy na 30 marca;)
 9. Ojj;) zmotywowała mnie:) a doradzi mi ktoś jak się zabrać za to najlepiej? Jak to odkleić i farbę zmyć?
 10. A ja myślałem że tak to ma być:( będę wiedzieć na przyszłość. Dobrze że są one w mało widocznym miejscu
 11. Dzisiejsze pracę;) troszkę popracowałem nad wnętrznościami w skrzydłach;)
 12. O ster kierunku, na zdjęciu mam go tylko wsadzony na miejsce
 13. A podpowiedzial by mi ktoś co zrobić z tym statecznikiem pionowym? On ma być przyklejony? Czy tylko zamontowany na wcisk? Nie mam pojęcia co z nim zrobić;( tam niby jest szpara ale nie wiem czy ona ma być czy mam ja zaszpachlowac. Aby była tylko linia widoczna
 14. Już wkleiłem element;) jest nawet fajnie;) i jak będę model szpachlowal to zadzpachluje ten brak;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.