Jump to content

Windwish

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Windwish

 • Birthday 04/19/1997

Personal Information

 • Location
  Legnica
 • Interests
  Od niedawna modelarstwo :)
 • Occupation
  Operator CNC

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć , dzięki za odpowiedź ! Nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie , w jakim momencie zainwestować w aerograf ? Bo kupię go prędzej czy później . I jak mniej więcej wygląda koszt wraz z kompresorem sredniej klasy
 2. 2 Wojna Światowa Niemieckie czołgi lub okręty ( Mogą być również Brytyjskie ) , wydaje mi się , że tamiya by była dobra . Z mirage już próbowałem , pasowanie było dobre ale spróbował bym czegoś innego .
 3. Witam wszystkich modelarzy ! Mam 21 lat od około miesiąca interesuję się modelarstwem . Moje wcześniejsze doświadczenie z tym hobby było sklejenie tylko i wyłącznie kilku sztuk i było to dawno temu . Min. Działa Bofors oraz Niemieckiego torpedowca z firmy Mirage . Przyjemnie mi się je sklejało , było pełno błędów ale to pewnie normalne . Nie posiadam już tych modeli ponieważ jak wspominałem było to dawno . Teraz mam zamiar zacząć tę przygodę od nowa , posiadam wszystkie podstawowe materiały ( Tak myślę ) Czyli cążki , pilniki , zestaw pędzli tamiyi , kleje tamiya , papiery ścierne itp . Są to bardzo podstawowe narzędzia ale wystarczą jak na powrót . Jeszcze wspomnę , że bardzo "bałem" się malowania dlatego go nie rozpoczynałem . Było to dla mnie za bardzo zaawansowane i nie chciałem w to wchodzić . Teraz gdy zarabiam na siebie i jestem w stanie trochę wydać na odrobinę przyjemności chcę się tego podjąć . Co do preferencji modeli dla mnie najchętniej skleił bym prosty model czołgu ( okrętem bym również nie wzgardził ) , i teraz nie wiem czy w skali 1:72 czy 1:35 . Modele w 72 wydają mi się za małe ale za to do 35 nie posiadam aerografu . Więc tutaj również proszę o rady . Napiszę może pytania żeby było łatwiej 1. Jaki model czołgu dla początkującego wybrać ( Bądź okrętu ) Oraz pokazane podstawowe dla niego farby i podkłady 2. Czy dam radę pomalować w miarę dobrze model 1:35 bez aerografu ? 3.Jakiej firmy modele polecacie dla " zielonego" Pytania będę aktualizował na bieżąco . Z góry dzięki za odpowiedź !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.