Jump to content

Osesek

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale łatwiej Rosjanom z Ukrainy plastik sprowadzać niż np Hiszpanom xD Gdybym był na tym forum zanim zacząłem szukać odpowiedzi na to pytanie to nie miałbym gdzieś..
 2. Hehe, czyli żywica epoksydowa logicznie rzecz biorąc nie zadziała, pozostaje więc wiercenie i wpychanie drucików. No tak, nie oznacza ale jest taka sama szansa że może znasz jednak odpowiedz, po to są góra m.in. człowiek zamiast wydawać kasę na kupę przeróżnych specyfików pyta tych co mogą znać odpowiedz chyba logiczne? Bo jakbym miał sam testować wszystko to po pierwsze by mnie nie było na tym forum. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, najwidoczniej plastik zvezdy pochodzi z Czarnobyla xD (zvezda to rosyjska firma jakby kto nie wiedzial :D)
 3. I jakie efekty ?? Myślisz że da radę?
 4. Jeszcze jest żywica epoksydowa ale czy ktoś miał coś do czynienia z tym?
 5. Silikon wogole nie trzyma, wypadł najgorzej z wszystkich. Ostatecznie został vikol czego wogole nie brałem pod uwagę. Wątpię że zadziała pozostaje chyba tylko wiercenie i druciki..
 6. Nie o to chodzi, próbowałem przed szlifowaniem na różne sposoby dokładnie myte osuszane itp itd, ok rozumiem że może modelina do modeliny CA trzyma ale ten plastik za chole.. 😉
 7. Może coś odkryje xD odtłuszczone jest porzadnie i nawet "szoruje" papierem ściernym nic nie pomaga sam jestem w szoku bo kiedykolwiek coś kleiłem zawsze trzymało a to połączenie jest wyjątkowo oporne moze Zvezda używa jakiegoś dziwnego plastiku jeszcze mi ten sylikon został do przetestowania..
 8. Nie działa :) co tez mnie zdziwiło, ale z tym silikonem to nie próbowałem.
 9. No właśnie nic nie działa. Samurai inwalida raczej na wojnie dużo nie zdziała xD
 10. Myślałem o tym ale w ostateczności, jest z tym więcej pracy i mniej precyzji w umieszczaniu figurek na podstawce no i zawsze może coś pójść nie tak i po nóżce 😛
 11. Witam. Proszę o pomoc. Posiadam figurki plastikowe firmy zvezda i chciałbym przykleić je do stworzonych przez siebie podstawek z modeliny firmy astra. Ale żaden klej nie działa, nic się nie ona ani figurek ani podstawek. Próbowałem już chyba wszystkiego. Pomocy!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.