Jump to content

METYS

Members
 • Content Count

  600
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Ząbkowice Śląskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. METYS

  Zakupy... Cz.4

  I lepszy kompresor, inniejsze farby a no i pedzle z włosia łasicy co to jej jeszcze nie znaleźli, kolor ścian też przydało by się zmienić 😂 Swoją drogą też mam Ultre i biorąc pod uwage że poprzednie niemarkowe aerografy udawało mi się popsuć to ten działa, nawet dobrze działa 😁 Dlatego może nie szukajmy dziury w całym i nie chowajmy gościa jak jeszcze żyje! A jak mi kto znajdzie nową Iwate za "Czysta" PLN to biore 😉
 2. Bardzo fajnie wykonana i delikatnie ubrudzona odskocznia od swastyki 😀 Duży plus za wybór ciekawego malowania!
 3. Trochę pomęczyłem 38-kę, tak celowo tak wygląda, a będzie jeszcze gorzej 😁 , ale nie wyobrażam sobie aby pojazd używany w czasie rosyjskich roztopów, po zimie wyglądał inaczej. Oczywiście stanie na stosownej winietce tonąc "po pas" w błocie.
 4. METYS

  las w słoiku

  No wikol bedzie ok, powinien fajnie zagruntować całość
 5. METYS

  las w słoiku

  Każdy z tych preparatów to jakby poszukać jest żywica właśnie, ewentualnie lać dopuki wsiąkać nie przestanie.
 6. METYS

  las w słoiku

  Zabezpiecz ja najpierw jakimś lakierem bezbarwnym błyszczącym, powinno pomóc.
 7. Dlatego też góra wieży zostanie przemalowana, nawet mnie razi w oczy. Resztę zostawię już taką jaka jest. Faktycznie przy Pz II najpierw będe pytał.
 8. Pare fot cykniętych tel, zdecydowanie bardziej oddają kolor jaki widać "gołym okiem" . Patrząc po zdjęciach z epoki chyba aż tak źle nie jest, najgorzej góra wieży, tą przemaluje. I dla porównania z Pz II tryśniętą tylko Tamką
 9. Panie, nie przepraszaj, doradzaj 😉 Na żywo aż tak ciemno jak na zdjęciach nie wygląda, może uda mi się zrobić jakieś bardziej oddające stan faktyczny. Ale jeśli jest aż tak źle to dupa bo nawet kalek nie mam jakbym chciał go zmywać, chyba że może zimowym kamo go machnąć bo nie ma nic w instrukcji z jakiego okresu jest.
 10. Idąc za radą, trochę go porozjaśniałem, na szczęście, bo po wstępnym brudzeniu strasznie "ściemniał".
 11. Ale to już olejami chyba raczej spróbuje, no poza nitami i zawiasami, te to akrylem przejade.
 12. Za radą Kolegi Markuz zabrałem się za poprawienie paskudnej modulacji, zacząłem od 38T. Mam nadzieje że jest lepiej. Model potraktowany niebieskim filtrem, łoszem z AK panzer grey i brown. Zdjęcia tylko wykadrowane w paincie, gimp-a dopiero się staram naukać, jak i zbieram się do zakupu porządnego oświetlenia, ino ceny serce bolą.
 13. METYS

  Zakupy... Cz.4

  Do tego 500+ i miałbym komplet nowych dobrych letnich, jak o tym myśle to sam się nienawidze 😅 .
 14. Witam, Panowie chce zanabyć Sd.Kfz 222 z ICM, zastanawiam się tylko który zestaw luf do mg 34 wybrać: https://www.hobbysta.pl/zestaw-luf-czolgowych-karabinow-maszynowych-p-13544.html czy https://www.hobbysta.pl/zestaw-luf-niemieckich-karabinow-maszynowych-mg34-p-63966.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.