Jump to content

Oddomi

Members
  • Content Count

    14
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Czyli zbocze jest zbyt strome? Niestety mechanika gruntów jest mi obca. 😉
  2. Myślałem o czołgu lekkim M24 Chaffee od Bronco. Zestaw wydaje się być dosyć bogaty. Także w skali 1:35. Wstępny zamysł zakłada przeprawę czołgu wraz załogą przez płytką rzekę. Druga opcja zakłada przeprawę czolgu przez most. Bronco ma też model mostu w skali 1:35. Jeszcze nie zdecydowałem . Boję się porwać na przeprawę załogi wprost przez rzekę ze względu na większy stopień trudności. 😉
  3. Dziękuję za komentarz. Cieszy mnie fakt, że ktoś chociaż zwrócił uwagę. Czołg malowany pedzelkami. Używałem farb akrylowych Pactra. Co do wheatheringu mam świadomość, że sporo można poprawić.
  4. Witam. Chciałbym zaprezentować małą dioramę, którą udało mi się stworzyć. Jest to pierwsza praca, jaką przyszło mi pokazać szerszej widowni, więc prosiłbym o odrobinę wyrozumiałości. 😉 Diorama przedstawia czołg T34/85 (od firmy Tamiya w skali 1:35) na skraju piaszczystego osuwiska. Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.