Jump to content

sebix

Members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Dziękuję. Faktycznie, nie doczytałem z tym śmigłem a nawet na wikipedii jest to napisane jak wół. Przy okazji, gdzie można poczytać o samolotach okresu II WŚ? Jakieś tajemne strony w necie 😀? Co do warsztatu, już leży na półce FW190 od Eduarda. Może to dobry pomysł i z waszą pomocą będzie mniej błędów. Najpierw pozbieram zdjęcia i poczytam, żeby podobnych wtop nie było.
  2. Co do słupków, to wydawało mi się to dziwne od początku, aż teraz jeszcze raz zerknąłem do instrukcji od masek i faktycznie tak każą malować. Brudzing miał być mocny, może faktycznie wyszedł za mocny. Cóż.... subtelności jest się trudno nauczyć. Kolejny model planuję zrobić bardziej delikatnie styrany.
  3. Witam, To mój pierszy post na forum, więc chciałbym się przywitać i rzucić na pożarcie mój ostatni model Junkersa Ju87. W modelarstwie dopiero raczkuję, to mój czwarty model, więc proszę o rady co poprawić a czego się trzymać.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.