Jump to content

Kubione

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kubione

  Alpine 110

  Kolejne zdjęcia trochę wolnego i praca idzie do przodu.
 2. Kubione

  Alpine 110

  Prace trwają dalej.
 3. Kubione

  Alpine 110

  Witajcie, zaczynam budowę Alpiny 110. aktualnie jestem po znalezieniu większości informacji dotyczących ramy środka i wyglądu wielu elementów. a o to początek prac
 4. Pieniadze nie są problemem w temacie modeli i tak później ta farmę wykorzystasz. Bardziej mnie martwi rozcieńczanie i stężeniami, nie zabardzo współgra z igła i strzykawka za to krople to już dla nudzi bez parkinsona. mówisz o kompresorze za 250 zł widziałem go i czytałem na jego temat komentarze ludzie bardzo byli nie zadowoleni przez skraplanie się wody w przewodach ciśnieniowych. Przerobiłem temat aerografu ponieważ kilka rzeczy już kupiłem do modelarstwa i leżą w szafie nieużywane. Co do past polerskich widziałem ze Tamiya robi takie do polerowania ale nie mam zielonego pojęcia jak z tego korzystać. co do bezbarwnego lakieru czy to można kłaść na kalkomanie nie powstanie wrażenie piętrowego lakieru?
 5. Hałasu najbardziej następnie lokalizacji tego urządzenia w domu, kolejnym problememem dla mnie jest rozcieńczone farb a na samym końcu dbanie o końcówki dyszy.
 6. Puszka, aero się boje. tylko Tamiya dla mnie najlepsze. teraz będę składał Alinę a110 i rx7 wiec zobacze czy da się lepiej ten flock położyć.
 7. Forum śledzę od 2 lat wiec napewno zostanę dłużej.😊 Tylko cały czas uważałem swoje modelarza słabe aby zacząć je wstawiać. co do lakieru niestety w moim sklepie modelarskim nie znają się na samochodach cywilnych. Dlatego tez nie stosuje żadnych lakierów bezbarwnych i pas polerskich bo nie wiem jak. Chętnie w tym temacie zasięgnę rad. Co do flocku mi się on podoba lecz to pierwszy model do którego go zastosowałem. bardzo mi się to spodobało na yt The scalemodeling channel. Wiec dopiero zamówiłem flock od agtom aby zobaczyć jak to działa i wyglada. Dzieki za komentarz.
 8. Witajcie, od 2 lat składam modele dla przyjemności i miłości do motoryzacji, nie są może jakoś spektakularne ale cały czas się uczę. Aktualnie kończę gtrai przed zamknięciem chciałbym się dowiedziec co o tym sądzicie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.