Jump to content

SprutKing74

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chyba nie...... Papierosy z filterem???
 2. Dzięki za odpowiedź. Położyłem ten filter AK. Bardzo niebieski jest rzeczywiście. Pomogło, ale olejne efekty nie są tak wyraźne, trochę przygasły. Ogólnie już nie jest radziecki. Zamieszczać zdjęcia??? Ja się nie odważę, to mój trzeci model. Nie wytrzymam krytyki i będzie hobby zakończone.
 3. SprutKing74

  Filter

  Witam. Jedno techniczne pytanie mam, bo jestem niedoświadczony. Buduję niemiecki Pz I, generalnie nie ma to znaczenia. Znaczenie ma to, że on ma być "panzer grey", a mi po wszystkich " waschach, brudzeniach, które nawet fajnie wyszły, zrobił się szarawo......bardziej zielony. Problem w tym, że chcę go troszkę "zniebieścić" prawidłowym filtrem, żeby był troszkę bardziej przypominający orginalne, niemieckie, a teraz jest bardziej pod radziecki w odcieniach.....niestety. Śmiesznie to wygląda, niemieckie kształty, radziecki odcień...Może go ruscy przejęli...Niezła historia. Pytanie. Olejne zacieki, brudzenia już porobione. One są brązowe, żółtawe i.t.p. Co się stanie jak po tych olejach teraz pojadę filtrem??? Czy wszystko wpadnie w niebieski odcień??? Byłoby nie fajnie. Nie wiem po prostu jak zareagują te fajne brudzenia olejne na filter. Przepras\zam, że tak się rozpisałem. Proszę o pomoc.
 4. Dzięki, ale muszę zapytać co znaczy " załóż warsztat"?? Bo ja mam już w domu warsztat. Przepraszam, może to głupie pytanie...... Skąd ten znaczek Volvo, tak przy okazji, bo mam trochę wspólnego z tą marką??? Wiem, to nie gorum motoryzacyjne, ale mnie zaciekawiło....
 5. Witam. Czas się zarejestrować na forum, bo prawie złożyłem mój pierwszy model. Nie powala pewnie, ale pierwszy, najpierwszy chyba nie może powalać. Jak ktoś się odważy to zobaczyć, to szacunek. Mam na imię Maciek i w wieku 45 lat rąbnęło mnie na czołgi.Studiowałem teorię pół roku i wreszcie przyszedł czas na pierwszy model....T 34-76 Tamiya. To jakiś ich stary produkt z 70siątych lat. No i to skleiłem i popaćkałem. Jeszcze gąski, antena i troszkę poprawek i.......mogę skończyć to hobby..... Jak się nauczę, to wstawię foty i poczekam na egzekucję. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.