Jump to content

arcz

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About arcz

 • Birthday 12/08/1977

Personal Information

 • Location
  Piła

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Połączyłem drutem i nałożyłem poxipol, zalałem cyjanoakrylem, podszlifowałem, pomalowałem i wyszło jak wyszło ?. Koło nieruchome niestety ☹️. Nauczka jest i tyle !!!!
 2. Dziękuję wszystkim za pomoc, mam nadzieję, że opanuję problem. Pozdrawiam !!!!!!!!
 3. No tak, a co w przypadku kiedy "biedne" próby (podgrzewanie) skróciły element i należy odbudować kawałek części - w tym przypadku belki około 5 mm? Myślałem o Twoim rozwiązaniu, plus do tego drut, który będzie łączył obie częsci czymś (może plastelina, może klejem typu modelina....?) pokryć odbudowując belkę. Czy to ma jakieś szanse powodzenia?
 4. Witam wszystkich !!!!! Podczas prac, spadł mi klejony model ciężarówki mercedesa actrosa ITALERII. W wyniku całego zajścia złamała się belka łącząca zwrotnicę, złamanie jest przy samej zwrotnicy. Podczas prób naprawy elementu (podgrzewanie i łączenie) belka skróciła się. Proszę podpowedźcie jak odbudować belkę. Każda pomoc się przyda i rozważę wszystkie możliwości. Nie jestem zaawansowanym modelarzem i z góry dziękuję za konstruktywną krytykę.
 5. Witam wszystkich forumowiczów. Pozdrowienia z Piły ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.