Jump to content

speedwayer

Members
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
  1. Panowie i Panie prosze o podpowiedź - czy nowe modele Revella: Chevelle SS 396 68' oraz Mustang boss 302 69' to całkowicie nowe wypraski czy stare revella lub wręcz przepaki monogram/amt? A drugie pytanie gdzie i jak zdobyć model do sklejania Mustang 68' na wersje z filmu Bullitt oraz Shelby gt500 na wersje Eleanor z filmu 60sekund? Dziękuję z góry za odpowiedź.
  2. Cześć! Jestem Mariusz, prawie 30letni mąż i tata, który od 10 lat kolekcjonuje modele samochodów w skali 1/43, a od ponad roku próbuje swych sił w modelarstwie "składanym". Jak dotąd mam na swym koncie dwa samoloty: Hurricane Mk I od Airfixa 1:72 oraz F117A Nighthawk od Revella, a także auto marzenie, rozkopany Nissan Skyline GT-R od Tamiyi. Póki co przeglądam forum i cały czas się uczę. Interesować mnie będą głównie samochody cywilne oraz samoloty z IIWŚ , ew. najnowsze, a takżi chciałbym także spróbować samolotów pasażerskich. W najbliższej przyszłości : dokończyć Skyline'a, Cadillac Fleetwood Phaeton 1933 od Italeri, Spitfire Mk I Airfix 1:72, Messerschmitt BF109 Airfix 1:72, poprawka Hurricane'a na barwy dywizjonu 303. Pozdrawiam i do zobaczenia w innych działach
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.