Jump to content

Traktorek

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Ciekawy temat. Będę obserwował! Możesz napisać facebooka Waszego?
  2. Od niemalże 10 lat nasze Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Dysfunkcjami Rozwojowymi BRUNO w Rzeszowie pomaga dzieciakom z dysfunkcjami rozwojowymi poprzez ich rehabilitacje i opiekę nad nimi. Ważną misją naszej organizacji oprócz niesienia pomocy samym podopiecznym jest także udzielanie niezbędnego wsparcia ich rodzinom. Zdajemy sobie bowiem sprawę, iż tego typu niepełnosprawność dotyka nie tylko samo dziecko, lecz także jego rodziców i całe najbliższe otoczenie. U nas mają one zapewnioną całodzienną opiekę fizjoterapeutów, logopedów, oligofrenopedagogów i innych specjalistów. Obecnie postawiliśmy sobie ambitny cel by pójść z pomocą jeszcze dalej i wybudować zupełnie nowy ośrodek dla naszych podopiecznych. Wierzymy, iż będziemy dzięki temu mogli jeszcze bardziej rozszerzyć naszą działalność statutową. W budynku znajdą się kompleksowo wyposażone sale rehabilitacyjne, pomieszczenia terapeutyczne i przestrzeń biurowa. Jak pewnie się domyślacie to wszystko niestety kosztuje dosyć sporo, dlatego też zwracam się do Was z apelem o wsparcie naszej inicjatywy. Każda wrzucona złotówka będzie ważną cegiełką pomagającą w realizacji tego dzieła. Zbiórka jest prowadzona TUTAJ Będę wdzięczny nie tylko za dotacje, lecz także wszelkie inne gesty dobrej woli z Waszej strony 💚 Oczywiście w przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań służę pomocą. Razem możemy więcej! https://ina.rzeszow.pl/
  3. Chciałbym zacząć przygodę z rzeźbieniem modeli drewnianych. Myślicie, że taki sprzęt na sam początek będzie w porządku? Zestaw do modelowania Nie ukrywam, że się na tym nie znam a na zdjęciu widzę, że chyba się to by nadało :)
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.